2733
2739
عنوان

نصف شبی هوس عدس پلو با ماست کردم

487 بازدید | 38 پست

یک هفته س رژیم‌گرفتم. خیلی به اعصابم‌فشار میاد. الانم که هوس عدس‌پلو با ماست‌کردم. چیکار کنم نمتونم بخوابم 😭😭😭

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین؟...ممنونم

منم رژیمم ولی واقعا اشتها ندارم اما الان هوس موز کردم تو گفتی

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این مدل رژیم آسیب می زنه

اساسا با این رژیمای مسخره و قوی که می گن فلان وعده یه کف دست فلان چیز مخالفم

آدم باید همه چی بخوره حالا عوضش کمتر 

ولی ورزش کنه این طوری بهتره 

🌈 ایران خانم... یه روز دوباره میخندی 🖤 
2738
خدا خیرت بده مارم ب هوس انداختی😄

اصلا به جوری هوس کردم که انگار بوی غذا رو دارم حس‌میکنم 😭😭😭

ااااخ گفتی خییییلی گرسنمه جونم نمیگیره چیزی درست کنم دارم کیک و آبمیوه میخورم بلکه سیر شم

خداجوونم شکرت بخاطر عشقم شکرت بخاطرهمسر مهربونم شکرت بخاطر زندگیم خداجووونم همه ی عاشقارو بهم برسون آهای توک امضای منو می‌خونی الهی حاجت روا بشییی و زندگیت پراز آرامش باشه الهی🤲🤲
این مدل رژیم آسیب می زنه اساسا با این رژیمای مسخره و قوی که می گن فلان وعده یه کف دست فلان چیز مخال ...

شما از کجا میدونی من چه مدل رژیم‌گرفتم😂

من دو سه روز بود هوس پاچین و بال کبابی کرده بودم شوهرم امروز تو حیاط اتیش کرد واسم درست کرد ولی حالت تهوع داشتم اصلا دلم نگرفت هیچی نخوردم اونم حرصش گرفت ک چرا نمیخوری در عوض الان بدجور دلم میخوادش میترسم فردا بش بگم بزنه منو☹😕

خدایا کمکم کن یادم فراموش کنم با اعتمادم چیکارکرد😔
2706