2737
2739
عنوان

تاپیک های سرکاری در نی نی سایت

199 بازدید | 20 پست

واقعا متاسفم برا اونایی که تاپیک سرکاری میذارن و وقت ملتو میگیرن و ما رو نسبت به دنیای مجازی و نی نی سایت بدبین میکنن.خیلی نی نی سایتو دوست داشتم.ولی دیشب یکی تو تاپیو سرکاری بم توهین کرد آخرشم ترکید.نمیدونم چطور تشخیص بدم‌.الان حس میکنم همه تاپیکا سرکاریه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همون که میگفت برادرشوهرم منو میخاست

خاک تو سرشون والا من هر چی تاپیک میزنم میگن سرکاریه😐 انقدر که بدبین شدن

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2738

یه خانمی تاپیک گذاشته بود نامزدم هروقت میاد خونمون میره دسشویی کار خرابی میکنه دور دسشویی میپاشه نمیشوره ....کاربرا هم گفتن حالمونو بهم زدی یهو گفت من یه ماموریت داشتم قرار بود یه نفر رو انتخاب کنم تمام تاپیکام سرکاری بود ....بعدم به طرف گفت تا فردا ساعت ۸ میمیری

خیلیاشون دروغه بخصوص تاپیک های خیانت،درسته خیانت هست،ولی دیگه همه اونایی که خیانت دیدن اینجا جمع نشدن که هریه دقیقه یه تاپیک خیانت میزنن چون میدونن بازدید کننده داره

دیرسالیست شیطان هم فریاد میزند انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد.
2706