2733
2734
عنوان

اولين خواستگاري كه براااااتون آمد رو يادتونه ، چه حسي داشتيد؟!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2238 بازدید | 125 پست

تا حالا کسیو راه ندادن ولی اولین کسی ک زنگ زد یه جوجه شیخ بود:///

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
۲۱،همون پشته تلفن ردش میکنن 😕

واقعا اشتباه مي كنند اقلا شما تجربه كسب مي كنيد 

شمارش معكوس خدايا سلامتي سلامتي سلامتي خواسته من از وجود با عظمت شماست . 🤲🏻🤲🏻

اولین خواستگارم یکی از همکارام بود که ردش کردم ۱۷ سالم بود اون بنده خدام پیگیر نمیدونم شماره خونمونو از کجا آورد زنگید مادرم که مادرمم جوابش کرد

عشق یعنی ؛ در میان غصه های زندگی یک نفر باشد که آرامت کند

پدرم هرکی میخاد بیاد خاسگاری پشت تلفن رد میکنه...واقعا نمی‌دونم فازش چیه

میگه تو بیشتز از اینا حقته😬

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
الان خبرشو نداری؟ به کجا رسید

از ایران رفت نمیدونم ازدواج کرد یا ن چون سالهاس ازشون خبر نداریم 

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2706