2733
2734
من دو ساله عروسی کردم باخانواده شوهرم تو یه ساختمونیم خواهرشوهرم از مامانم بزرگتره دوبار جدا شده بچه نداره و مجرده طبقه اوله برادرشوهرم هم طبقه دومه اونا یه بچه مدرسه ای و یه بچه سه چهار ساله دارن منم طبقه چهارمم مشکل اصلی خواهرشوهرمه که بدبختانه با شوهرم هم یکجا کار میکنن با هم میرن با هم میان همش با همن روزی هزاربار به شوهرم زنگ میزنه حالا بابت کار ولی کارم یه حدی داره شوهرم توقع داره من هر شب باهاش برم پایین دستبوسی خواهرش بدبختی اینه که بچه های جاریم همش پایین ولو هستن تا عمشون میاد میدون پایین جاریم هم نمیکنه بچه هاشو جمع کنه خواهرشوهرم فک میکنه خیلی محبوبه ولی بخاطر اینه که جاریم از شهرستان اومده و کسیو اینجا نداره همش چسبیدن به هم حالم دیگه داره. بهم میخوره من دوس دارم با شوهرم تنها باشم تا میاد نهار میخوره یه ساعت بعد میدوه پایین وقتشو با اونا میگذرونه
خدایا هرچقدر هم می خواد طول بکشه من همیشه اینجا منتظرتم ایمان دارم که آرزوهامو برآورده میکنی
بچه ندارین حتما ، آره؟ به گمونم بچه دار شین دیگه شوهرت کمتر بره پایین. بهش گفتی که دوست داری بعد از ناهار یه خلوت دونفره داشته باشین؟
برای زندگی کردن ، به دنیا اومدن بس نیست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برعکس شما عروس ما یه کاری کرده داداشم 10 روز یه بارم حال بابا و مامانمو نمیپرسه از همون راه پله میاد پایین برن کار و تفریح یه احوال نمیپرسه
عشق آن نیست که به هم خیره شویم عشق آن است که هر دو به یک سو بنگریم.
2731
منیرجون پسرم سه. ماه و نیمشه بچه هم داریم ولی خیلی ننره لوس بازیاشون حالمو بهم میزنه
خدایا هرچقدر هم می خواد طول بکشه من همیشه اینجا منتظرتم ایمان دارم که آرزوهامو برآورده میکنی
سلام زندگی کردن تو یک ساختمان با خانوده همسر بزرگترین اشتباه ، که من هم انجام دادم منتطرم همسری خونه رو فروشه و بریم کلا همه چیز رو اعصابه ، من که راضی نیستم دعا می کنم هرچه زودتر همگی از این عذاب راحت شیم.
ما باید برای خوشبخت زیستن، موقعیت های مناسب ایجاد کنیم، نه اینکه در انتظار آن باشیم.
2738
عزیزم از قدیم گفتن دوری و دوستی حتی منم که با خواهر برادرهای خودم تو یه ساختمان هستم مشکلات خاص خودم رو دارم و اخرش دوری بهترین راه هست اما اینجوری ک میگی بنظر میاد شوهرت راضی به دوری از خانواده اش نیس
خدایا در میا ن اشکهای من شبنم با وفا تویی
ربِّ لا تَذرْنی فَرْداً و انتَ خیرُ الوارِثینَ واجْعَلْ لی مِن لدُنک وَلیّاً یرثُنی فی حیوتی و یستغفِرلی بعدَ وفاتی و اجعلهُ سویّاً و لا تجعَل للشیطانِ فیه نصیباً اللهم اِنّی استغفرُکَ و اتوبُ الیکَ انّک انتَ التّوابُ الرّحیم
سلام منم تازه 1 ماهه اومدیم تو ی ساختمون البته فقط مادر شوهرم هستش من طبقه 2 و اونا 4 دقیقا مثل همسایه هستیم خدارو شکر شوهرم با منه تا با خانوادش من اصلا بالا نمیرم اونم اصلا نمیاد خدارو شکر چون رو نمیدم بهشون
ilove you نی نی سایت