2733
2739
عنوان

اونایی که فلج بلز دارن لطفا بیان

17475 بازدید | 26 پست

سلام من ۳۱ تیر فلج بلز گرفتم در حالی که ۲۵ مرداد عروسیم بود خیلی روحیم داغون شد همه ی دکتر ها را هم رفتم اوایل فکر میکردم زود خوب میشه و تا یه ماه تو ماساژ کوتاهی کردم نزدیک دوماهه دارم هر روز ماساژ میدم داروهاشو خوردم و ۶ جلسه هم طب سوزنی رفتم و ۴۰ جلسه فیزیو تراپی الان فقط صورتم صاف شده ولی پلکم و ابرو خیلی ضعیفه و گوشه لبم خیلی کم به حالت لبخند میره بالا😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چند سالته؟ صورتت صاف شده خوبه که. بقیه هم درست میشه

۲۰ سالمه ولی صورتم هنوز از لحاظ ظاهر صاف شده تو چشمم خیلی مشخصه و لبخند اصلا نمیتونم بزنم ابرو که اصلا نمی ره بالا فقط سر ابرو 

یعنی ممکنه خیلی طول بکشه

ایشالا خدا شفات بده و بزودی سلامتیت رو بدست بیاری.

گرمیجات زیاد بخور

چطوری شد که این بیماری رو گرفتی؟ اونروزا کار خاصی کردی فعالیت خاصی؟ یا غذاهای خاصی خوردی؟ 

2738

خیلی طول میکشه خوب بشی

حتما ورزش صورت رو انجام بده. حتما. کوتاهی نکن. وگرنه با بالارفتن سنت صورتت کنی غیر قرینه میشه

حواست باشه هیچ وقت باد سرد به صورتت و پیشونیت نخوره. صورتت رو زمستون گرم نگه دار.

ایشالا خدا شفات بده و بزودی سلامتیت رو بدست بیاری. گرمیجات زیاد بخور چطوری شد که این بیماری رو گرف ...

نه شب قبلش فقط خواب بد دیدم که ناشی از استرس بوده 

گرمیجات میخورم ولی زیاد به کبد ضرر میرسونه خیلی سردی جات نمیخورم

خیلی طول میکشه خوب بشی حتما ورزش صورت رو انجام بده. حتما. کوتاهی نکن. وگرنه با بالارفتن سنت صورتت ک ...

ورزش میدم حتی اگه یه روزم نرسم ماساژ بدم مدام شکلک در میارم

عزیزم صورتتو ورزش بده عضلات باید کار گرفته بشن اصلا کوتاهی نکن به مرور برمیگرده و کامل خوب میشی؛ فقط کوتاهی نکن تو ورزش و استرس نداشته باش مطمئن باش خوب میشی آرامش خاطر خیلی خیلی کمکت میکنه

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
2706