2737
2734
عنوان

چجوری فالورای اینستا رو ببریم بالا

1024 بازدید | 63 پست

سلام بچه ها من تو فکر یه پیج هنری هستم که بزنم اما اصلا نمیدونم چجوری فالور جمع کنم که یکی دو ماهه کارم بگیره و دوباره بخوام از ثفر شروع کنم اخه قبلا یه پیج داشتم فالور داشت ولی نه اونقدر زیاد منم کم کم سرد شدم  و دیگه کلا هیچی نذاشتم تا بستم پیجو...فعلا پولی هم ندارم برا تبلیغ

زندگیمو بیمه حضرت عباس(ع) کردم...خدایا راضیم به رضای تو من بنده خوبی نیستم اما تو بهترینی پس کمکم کن خداجونم نذار اون چیزایی که بهم دادی از دست بدم هر چی صلاحمه خودت جلو راهم بذار

صفر  

زندگیمو بیمه حضرت عباس(ع) کردم...خدایا راضیم به رضای تو من بنده خوبی نیستم اما تو بهترینی پس کمکم کن خداجونم نذار اون چیزایی که بهم دادی از دست بدم هر چی صلاحمه خودت جلو راهم بذار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هشتک بزن خیلی فالو کن از همشونم بخواه بک بدن زیاد استوری بزاز شات فور شات بزار

اره هشتک خیلی میذارم فالو هم کردم اینستا بلاکم کرد  

2728

این قضیه فالور خریدن چجوریه فایده داره به نظرتون؟

منم دنبال همینم

دوستان کاش ازمون حمایت کنن.

من واقعا برای خرج زندگیم نیاز دارم‌نه واسه تفریح و...

به امضام سربزن.

تاپیکمو ببین.خوشحال میشم.لباس بچگونه دارم.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

خودت بقیه لایک کن دنبال کن درخواست بده تا پیجت رو ببینن خوششون بیاد دنبالت کنن ازبعضی افرادبخاه تاپستات روذخیره وبه بقیه معرفی کنن پیجت رو زیرکامنت های پیجای پرطرفدار برای دنبال شدن بزارن

2738
خودت بقیه لایک کن دنبال کن درخواست بده تا پیجت رو ببینن خوششون بیاد دنبالت کنن ازبعضی افرادبخاه تاپس ...

عه بد نیست ؟ با یه پیجی که برای کار و کاسبیه مثلا بری چهارتا غریبه رو فالو کنی؟

من حس میکردم کار بدیه

عه بد نیست ؟ با یه پیجی که برای کار و کاسبیه مثلا بری چهارتا غریبه رو فالو کنی؟ من حس میکردم کار بد ...

فالو نه منظورم لایک بود

پیجتو باز بذار از بقیه هم بخوا شاتت کنن

به پیج من سرمیزنین؟توی امضام هست.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
شماباید پیج با فالور بخرین

من سعی کردم فالور جمع کنم وکردم.فقط خریدشون کمه.من تازه کارم.

اره هشتک خیلی میذارم فالو هم کردم اینستا بلاکم کرد    

خب توی دوساعت نباید از یه تعداد بیشتر فالو کنی

من سعی کردم فالور جمع کنم وکردم.فقط خریدشون کمه.من تازه کارم.

پس فقط تبلیغ زیر پستای پربازدید و هشتگ کمکتون میکنه میشه آدرستون بزارید فالو کنم

کوه میباید بود کاه بودن ننگ است
2706