2733
2739
عنوان

حس خيانت

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 23 پست

ببین اگه گوشیش رمز داره یجوری نامحسوس ببین رمزش چنده بعد وقتی خوابید برو سروقت گوشیش من خودم اینجوری میکردم بعدکه فهمیدی قضیه چیه بیا تابهت بگیم چیکار کنی تانفهمی توگوشیش چخبره هیچکاری نمیتونی بکن شاید اصلا قضیه راجب خیانت نباشه

ببین اگه گوشیش رمز داره یجوری نامحسوس ببین رمزش چنده بعد وقتی خوابید برو سروقت گوشیش من خودم اینجوری ...

ببين ما عشقو عاشقي ازدواج كرديم منم ديگه نميخوام سر گوشيش برم چون خيلي ضايع بود كه يكارايي كرده كه خودشم حرفي واسه كفتننداشت من فقط ميخوام يكار كنم بفهمه زندگيشو داره از دست ميده اتيش بگيره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین اگه گوشیش رمز داره یجوری نامحسوس ببین رمزش چنده بعد وقتی خوابید برو سروقت گوشیش من خودم اینجوری ...

ميخوام بفهمه كه فهميدم چون ديدم ازش جند بار ميخوام اذيت بشه من ميكم ديكه ج تلفن ندم وقتي سر كاره برم پيش مامانش،اينا به بهونه ويار بخوابم ازش دوري كنم 

2728

اين بازيه توش دختر پسر هستن هميشم ميداد بخونممم ضايعس دختر تو خصوصي باهاش چت كرده

بنظرمن بی توجهی کن بهش رفتارتو عوض کن مثه قبل باهاش نباش تاخودش بیاد باهات حرف بزنه و توضیح بده همین

الان برا خودم قران باز كردم در اةمد عجله نكن رسوا ميشه نميدونم حيرونم

گفتم ک فقط بی توجهی اونم نه یکی دو روز شده یکی دوهفته منکه تواین مواقع هرشب جنگ رامیندازم ارامششو به ...

بدبختي من مادر شوهرم و جاريم دشمنامن جاريمم  يكم ميخواره و به خواهر شوهرم گفته كاش محم شوهرم بود ( شوهر من) 

برا همين حيرونم برم پايين دوري كنم تابلو ميشه دشمن شاد ميشم باهاش حرف بزنم پررو ميشه ادامه ميده خدا كاش بكشتم راحت شم از دست كاراش

2740
بدبختي من مادر شوهرم و جاريم دشمنامن جاريمم  يكم ميخواره و به خواهر شوهرم گفته كاش محم شوهرم بو ...

اصلا جوش نزن اینجور کارا تو ذات همه مردا هس بنظره هیچیتو جلو مادرشوهرت اینا نگو طوری رفتار کن انگار خوبین ولی توخونه خودتو باگوشی و تلویزیونو چیزای دبگه سرگرم کن