2726
عنوان

حس خيانت

212 بازدید | 23 پست

شوهر من ادميه كه اكر اشتباه كنه توضيح ميده از دلم در مياره

ديشب برايه اولين بار ديدم سرش تو گوشي بود بعد بهش گفتم برو تو پيامات گوشيشو اونوري كرددد برايه اوليييين بار 

بعد گفت كه چي 

بهش گفتم فهميدم قضيه چيه 

نه توضيحي داد نه چيزي

💕به جاي چك كردن موبايل همسرتان ، اعتماد به نفس خود را بالا ببريد.

⁉️در موبایل همسرتون دنبال چه چیزی می گردید؟

⁉️دنبال خیانت ؟ می خواهید ببینید آیا با کسی در رابطه است یا نه؟

⁉️خب؟ بعدش می خواهید چه کار کنید؟ دعوا کنید؟ طلاق بگیرید؟

⬅️هر طور که حساب کنید این پروسه، پروسهٔ معیوبی است و شما عملاً به او می گویید که اعتمادی که شیرازه و قوام زندگی هست را به او ندارید...

✅به جای چک کردن موبایل همسرتون به اون احترام و عشق هدیه کنید، بیشتر محبت کنید، اعتماد به نفستان را بالا ببرید، دنبال علت باشید، اعتماد را بیشتر کنید و اجازه ندهید این بازی خطرناک بین تون رایج بشه که از روی لج و لجبازی مُدام در حال کنترل وسایل شخصی و حریم خصوصی هم باشید.

⬅️احساس بازجویی، هم برای مرد و هم برای زن دردناک است. در عین حفظ صمیمیت به فردیت هم احترام بگذارید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ما از هم دوبار تو عقد جدا شديم هروقت برگشتم ديدم كه دختر چت ميكرده و..... 

ميگفت تو نبودي تنها بودم اين حرفا گريه ميكرد ميبخشيدم 

اما يه بازي هست به اسم فاتحون بازي تركيه اييه

از اول عروسي يه دختر از مصر بهش پيام ميداد چون شوهر اينا عربن من مادرم ايراني ولي بدرم عرب هست 

خلاصه مچشو گرفتم زد فاتحون پاك كرد 

بعد عروسي امتحانات داشت بهم گفت بازيمو انتقال دادم به دوستم مصطفي ديگه بازي نميكنم 

چون بازم برش گردونده بود و ديدم دخترا پيام ميدادن 

خلاصه نگو اقا به بهونه درس و دانشگاه ميرفته خونه دوستش بازي ميكردهههههههتو دعوا از دهنش در رفت خورد شدم

حالا ديشببببب شوهرم كه هميشه گوشيش دستم بود ديدم تو فاتحونه كفتم بده جون بهم قولللل داده بود ديكه جت نكنه فقط بازي كنههه بعد مثل دست پاچه ها گفت ميخوام باهات لج كنم نشون ندم كفتم ما كه لجبازي نداريم مكه ميترسي

هه واقعا حسي كه داشتم مطمعن بودم دختر تو قضيه بوده بهش كفتم اكر منم با بسر جت كردم نكي جرا فقط نيش خند زد شاخ در اووردم پشتمو كردم بهش بعد نيم ساعت ديدم گرفته خوابيدهههه شوهري كه يبار مچشو گرفتم هركاري كرد از دلم در بياره بيخيال بودددددد تابلو بود داشت پيامارم پاك ميكرد خانما من قصه تعريف نميكنم شوهرم دانشگاشم پره دختره ديگه شكاك شدم راهنماييم كنين چكار كنم جامو سوا كنم چكار كنم الان باهام حرف زد جواب ندادم محل نداد رفت بيرون قبلا جوابشو نميدادم عصبي ميشد

عشق و محبت بهش کنیم اونم ادامه بده ب گند کاریاش منظورته؟

اگر مدام به این فکر میکنید که قرار است مورد بی‌وفایی وخیانت همسر یا عشق خود قرار بگیرید
در واقع دارید کارت دعوتی برای این موضوع به خلقت هستی می فرستید
نگرانی وترس از خیانت شما را به این مسیر هدایت میکند
واگر شدت این ارتعاش را بیشتر کنید بیشتر به موضوع نزدیک می شوید.

مثلا شما در حال تماشای تلوزیون هستید وصحنه ای از خیانت می‌بینید ذهن ناخودآگاه به سمت اندیشه قبلی شما میرود "نکند همسرم به من خیانت کند"
و وقتی این بارها وبارها در ذهنتان پرسیده شود
یا رابطه شما دچار مشکلات بسیار میشود
یا خودِ خیانت را جذب خواهید کرد!
همیشه سعی کنیم مثبت بی‌اندیشیم

2706