2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترخینه خیلی خوشمزس خونه دوستم خورده بودم باور کنین هنوزم مزش توذهنمه

ولی بلدنیستم 

دوستمینا اهل لرستان بودن

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
2728
2740

به هیچ وجه فکر نمیکردم کسی باشه که ندونه ترخینه چیه😐😕

اونْقَدر آدَما قَبلِ مَن ُُ تو غُصه خوردَنْ،لَبِِ پَنجِره سیگار کِشیدَن،عـاشِق شُدَن،فارق شُدَن،اونْقَدر آدََما قَبلِ مَن ُُ تو بُردَن،باختَن،اومَدَن،رَفتَن،اونْقَدرآدماقَبلِ مَن ُُُُ تو بِه گُذَشتَشون فِکـر کَردن،حَسرَت خوردَن،بُغض کَردَن...اَلان کُجان؟؟؟ رَهاکُن رَفیق... مَگه قَراره چِقَدر عُمر کُنیم؟؟؟هَمَمون خیلیــ چیزا داریمْ کِه دیگرانْ حَسرَتِشو دارَند...میگذَرهـ...خُوشْْ باشْ...✓
ترخینه خیلی خوشمزس خونه دوستم خورده بودم باور کنین هنوزم مزش توذهنمه ولی بلدنیستم  دوستمینا ا ...

ما کورد هستیم و غذای محلی استان کرمانشاه و ایلام هس ولی کوردستان هم من دیدم میخورن نمیدونستم لرستان هم درست میکنن

شوهرم عاشق ترخینه س برا اون پختم😁

https://harfeto.timefriend.net/16501889289179
غذای محلی کورد ها

ترخینه هر او شلمه نیه؟؟؟

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2706