2733
2739
عنوان

افسردگی

259 بازدید | 13 پست

یکسالی هست از زندگی سیر شدم دستو دلم به هیچ کاری نمیره حتی حال ندارم برم دکتر به اجبار رفتم فولوکسیتین داده بقیه ی داروها همش تقویتیه خسته شدم همش دلم میخواد بخوابم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینجورم یه مدت به خودم روحیه میدم خوب میشه حالم ولی باز دوباره شروع میشه افکارم همیشه بطرف منفی و ناامیدی میره

هرگز اجازه نده سکوت انتخابت باشد، وقتی که قلبت با صدای رسا با تو سخن میگوید ...
2728

هرکی به هر چی اعتقاد داره براش میشه.مثلا من معتقدم ده بار ایه الکرسی بخونم حالم خوب میشه و واقعا میشه.بعدش میزنم بیرون یه خوراکی برا خودم میخرم.سعی میکنم دوست از همه نوع پیدا کنم.اهنگ شاد گوش میدم.سعی میکنم با چیزای کوچیکم خوشحال شم و ذوق کنم برا همین چیزای کوچیک و روتین زندگی.اینا همش یعنی امید و ادمی به امید زندس.

بعضی روزام کلا گوشیو میذارم کنار اینم کمکم میکنه.

موجیم که آسودگی ما عدم ماست -ما زنده به آنیم که آرام نگیریم

منم‌کپی شمام 😞باید هم دارو مصرف کنیم هم خودمونا مشغول کاری بکنیم چاره ای نداریم 

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔
2738

اگر بخاطر داشتن مشکل خاصی، افسردگی داشتی؛ سعی کن اون مشکلو حلش کنی

*واگه هیچ مشکل خاصی نداشتی و احساس افسردگی بهت دست داد، به دو نکته توجه کن.

*اول اینکه: تو چه با افسردگی چه با خوشحالی، توانایی حرکت به سمت هدفت و کار کردن و تلاش کردن رو داری. پس افسردگیت رو بهونه نکن برای اینکه بخوای از تلاش برای هدفت دست برداری! منطقی باش و نزار احساسات بهت غلبه کنن.

*دوم اینکه: بعد از اتمام افسردگیت، افسردگی رو با سختی اشتباه نگیر. سختی یعنی تو داری برای هدفت عرق میریزی اما دلت غمگین نیست ولی افسردگی یعنی تو حال دلت مثل گذشته نیست.

حالا چجوری این افسردگی رو حلش کنیم؟

*روش اول: خودتو با چیزای مفید سرگرم کن. یعنی اگه کل روز، ۲ ساعته، اگه کل دو ساعت رو بیکار باشی، فکرت میره سمت افسردگی ولی اگه کل دو ساعت رو در حال کتاب خوندن باشی، چون فکرت رو موضوع کتاب متمرکزه، دیگه سمت فکر به افسردگی نمیره و مجبوره به موضوع کتاب فکر کنه.

*روش دوم: تخلیه انرژی منفی ۱-هر روز موقع اذان صبح و ظهر و مغرب، به سمت قبله سجده کن(به مدت ۵ دیقه تا بیشتر) ۲-نماز بخون ۳-شکرگزاری ۴-ورزش های کششی(یین یوگا) ۵-دعا کردن برای دیگران و خود