2733
2739
عنوان

کمردرد شدید😭😭😭

164 بازدید | 16 پست

دو ماهی هست که  کمرم خیلی وحشتناک درد میگیره ولی سر یه هفته باز خوب میشه این ماه دوباره درد گرفته تمومم نمیشه جوری کمرم درد میگیره که اصلا خم نمیتونم بشم 😭😭😭کسی میدونه چرا اینجوری شدم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

شاید مهره هات مشکل داره و شاید دیسک داری باید بری دکتر تا بفهمه مشکلتو گلم 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
دقیقا منم پارسال اینجوری بودم به علاوه اینکه دو ما پریود نشدم و کلا پریودام با تاخیر بود و همه میگفت ...

آخه من پریودام مرتب بخدا دیگه کلافه شدم ازجام نمیتونم تکون بخورم اصلا

2740
شما چه کار کردی خوب شدی

عزیزم من دو ماه پری نشدم و رفتم دکتر امپول زدم بازم نشدم تا اینکه یکی از دوستام گفت یه ذره نبات بزار تو واژنت شب تا صب بمونه باورت نمیشه صب که بیدار شدم رفتم دسشویی بعد از دوما پری شدم.میگن نبات هرچی عفونته میکشه بیرون دیگه از اون وقت به بعد اونجوری کمر درد نگرفتم

منم تو یه سال سه دفعه کمرم گرفت وحشتناااک فقط سه روز به زمین میخوابیدم و آمپول عضلانی میزدم و پماد تا بتونم راه برم

دکتر میرفتن فقط آمپول داد تا اینکه فهمید دیسک دارم الکی انقدر آمپول زدم

لطفا یه دکتر خوب و متخصص برو

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
وای دیسک کمر چجوریه 

من مربی باشگاهم تشخیص داد ولی دکتر نه 

خلاصه رفتم متخصص و گفتن چرخش لگن داری برا همین سیاتیکت تحت فشاره باورت میشه در عرض جند روز دو افتاده دشدم؟؟بعدم دکتر تشخیص میده بری عکس یا ام آر آی اونجا مشخص میکنه 

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2706