2737
2739

سلام خانم ها وقت بخير

٦ ماهه زايمان كردم از روز زايمان تا ماه سوم اينا ١٢ كيلو كم كردم الان ٦٤ كيلوام تقريبا. نميتونم لاغر شم

تو رو خدا راهنمايي كنيد 

مشكل هم اينه كه ورزش نميتونم بكنم هم يه بچه بغلي دارم هم كمرم مشكل داره. يه حلقه بلدم بزنم كه اونم دكتر گفته چون سزارين شدي تا يك سال نبايد بزني 

غذا هم زياد نميخورم ولي كم هم نميخورم. رژيم غذايي دكتر داد ولي از اون جايي كه وقت ندارم نميتونستم هر روز چند مدل غذا بپزم 

كسي راهكاري بلده؟؟؟ تو رو خدا خيلي بد شده هيكلم اصلا از خودم خوشم نمياد

عزیزم بچه بغلی که داری خودتو و بچتو آماده کن برو پیاده روی هم خوبه برای سزارین هم لاغر میشی هم دخترت حالو هواش عوض میشه

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه م پسره. اخه هوا مناسب نيست و اينكه ميگم كه كمرم مشكل داره 

بمیرم برات سخته میدونم خواهرمم اینطوری بود الان مثل شما بچش 6 ماهه ولی سینه خیز میکنه خدارو شکر از بغل افتاده 

بپرس اگه میشه قرص لاغری یا عرق خالص کرفس خیلی خوبه خواهرم خیلی کم کرده با این عرق

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
2728
خدا نكنه عزيزم از عطاري بگيرم بگم عرق كرفس؟  چطور مصرف ميشه؟

اره دارن فقط بگو خاطر جمع بهت بده دستورش که زده نیم ساعت قبل هر وعده غذایی نیم استکان ولی خواهرم ی عالمه میخورد یعنی 3 روزه تموم میکرد 😂😂در کنارش ی قرص لاغری بگیر که تو شیردهی مشکلی ایجاد نکنه عرق زیره هم خیلی خوبه ولی من شنیدم تو شیردهی صورتتو لک میندازه 

شير نميدم. شير خشك ميخوره مرسي امتحان ميكنم حتما 

قربونت گلم ایشالا تا عید باربی شی ❤️💋

2738