2733
2734
عنوان

خیانت

166 بازدید | 10 پست

بچه ها من یکماهه با یه پسری اشنا شدم و دوسش دارم اونم دوسم داشته الان میگه خونوادش یه دختریو بهش پیشنهاد دادن و مجبوره بره با اون ولی هنوز معلوم نیست . بمن میگه برو و کات کن . منم گاهی فشار میاوردم نبگفت اصلا دوستم نداره نیگه برو میگه بیخیالش بشم ولی من وابسته شدم و نمیتونم . چ کنم بنظرتون !؟ برمیگرده یا نه !؟  

دختره پولداره گمونم خودم حس نمیکنم با اون بشه . نظر شما چیه !؟؟؟

تعداد رای : 6
نظرسنجی
۱
1
16%
۴
5
83%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گزینه۳

تومراآزردی که خودم کوچ کنم ازشهرت/توخیالت راحت میروم ازقلبت/ میشوم دورترین خاطره درشبهایت/ توبه من میخندی وبه خودمیگویی بازمیگردد/امابازنمیگردم نه/میروم انجاکه دلی بهردلی تب دارد/عشق زیباست وحرمت دارد💔💔
2728
2738

تموم کن. فراموش کن.بی حیال باش. پسرها ارزش فکر کردن ندارند.گاهی همزمان با چند نفر دوستند.

برادر شوهر من این طوریه.

به محض اینکه میفهمه یک وابسته شده کات میکنه.

ولنتاین دیدم یک سری خرس و شکلات و کارت و..گذاشته اونجا روشون اسم چسبونده. گفتم اینا چیه؟

گفت دوس دخترام کادو دادند،کادهاشو برداشتم. عروسکو این خرت و پرت ها رو از یکی گرفتم میدم به اون یکی.

اسم گذاشتم، بدونم هرکدوموکی داده، اشتباهی ندم به خودش.

ازچهارماه پیش بود آشنا شدیم ولی در ارتباط نبودیم و منتظرش بودم پیشنهاد بده . تا اینکه بالاخره داد . نه مطنینم راست گفته کسیو خانوادش پیشنهاد دادن .ولی حالا موندم چ کنم یعنی راست میگه که دوسم نداره ؟منم قصدم دوستی صرف بود نه ازدواج