2737
2739

تو فروشگاه سيسموني هستم

٢هفته ديگه زايمانمه

شير دوش خوب چي بگيرم؟؟

رابط سينه چي بگيرم؟؟

لوازم لازم هرچي ميدونيد بهم بگيد لطفا

فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان

شیر دوش ازین بوقیا نگیر تو کلاس شیردهی گفتن باعث خشکی سینه میشه

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتن با دست بدوشید بهتره قبلش مایعات بخورین و دستتونو بشورین و یه کمی پشتتونو ماساز بدن و یه حوله گرم رو سینه بزارین و با یه تکنیکی انگشت شصت روی سینه و چهار تا انگشت زیرش سینه رو بدوشین اینجوری ترک نمیخوره

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
2731

من مارک فیروز خریدم.لوسیون.روغن بچه.شامپو.پوشک.شیشه شیر.پستونک.شیشه شور.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
گفتن با دست بدوشید بهتره قبلش مایعات بخورین و دستتونو بشورین و یه کمی پشتتونو ماساز بدن و یه حوله گر ...

يعني شير دوش نخرم؟؟

ديگه چه وسايلي لازمه؟؟

ست شونه برس 

ست ناخن گیر 

ظرف غدای بچه

فلاسک بچه 

دندونی 

اینارو یادمه

2740
اصلا شیر دوش نگیر . من شیردوش برقی داشتم که بهترین نوع شیردوشه ولی باعث پاره شدن مویرگای سینم شد.&nb ...

پس چي بگيرم؟؟

لوازم بهداشتي و تب سنج و پوار بيني اين چيزا رو هنوز نخريدم

کجا رفتی برای سیسمونی؟؟؟عبدل آباد خیلی خوبه 

تو فروشگاه سیسمونی هم همه چی جلو چشمت هست دیگه از همه شون هرچی لازمه بگیر

فقط زیر دکمه بگیر زیاد سایز های مختلف که کمر بچه خالی نمونه

من مارک فیروز خریدم.لوسیون.روغن بچه.شامپو.پوشک.شیشه شیر.پستونک.شیشه شور.

جانسون داره و فيروز كدوم رو بگيرم؟؟

جانسون داره و فيروز كدوم رو بگيرم؟؟

من خودم همشو فیروز خریدم.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
کجا رفتی برای سیسمونی؟؟؟عبدل آباد خیلی خوبه  تو فروشگاه سیسمونی هم همه چی جلو چشمت هست دیگه از ...

تهران نيستم عزيزم

پس چي بگيرم؟؟ لوازم بهداشتي و تب سنج و پوار بيني اين چيزا رو هنوز نخريدم

تب سنج رو حتما بخر لازم میشه. از این دیجیتالی بگیر. من ۳مدل پورا بینی دارم، یکی ایرانی و دوستای دیگه نام های معروف خارجی ولی هیچکدومش به دردم نخورد و اونجوری که باید نمیشه باهاش بینی رو تمیز کرد و بچه اذیت میشه. و با گوش پاک کن سر کوچیک تمیز میکنم، هم زود تمیز میشه، هم کامل تمیز میشه و هم بچه اذیت نمیشه. نهایت میخوای برا رو سیسمونی بگیری یه دونه ایرانی ۲،۳تومنی بخر، گرون نخر. پماد سوختگی پا و پیشگیری از سوختگی رو حتما بخر. لوسیون بدن رو بخر. دستمال مرطوب بخر،دستکش یکبار مصرف برا وقتی که میخوای بیرون از خونه عوضش کنی و دسترسی به آب نداری، داروخوری مدل سرنگی رو حتما بخر. دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه

2706