2733
2734
عنوان

الان دارم لذت میبرم از زندگی

444 بازدید | 19 پست

بعد از مدتها امروز به خودم استراحت دادم. موندم خونه، دارم آهنگ گوش میدم و آلبالو میخورم. فردا هم که تعطیله ولی باید برم خونه همسر که بریم خونه مادرش. خدائی انگار یادم رفته بود منم آدمم و نیاز به استراحت دارم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آلبالو یخی؟؟😜😋

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏
2742

فک کردم شوهرت خونه نیست😂😂😂

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

حالا یه عده میان می گن روز بین الگناه داری آهنگ می شنوی و خوش می گذرونی!!!!!!  تازه آلبالو از کجا آوردی!!!!😂😂😂

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
2740

انصافا متاهل باشی و بری سرکار واقعا سخته 

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 
حالا یه عده میان می گن روز بین الگناه داری آهنگ می شنوی و خوش می گذرونی!!!!!!  تازه آلبالو از ک ...

خب بگن، اونوقت من مثلأ آهنگ قطع میکنم، آلبالو نمیخورم یا بم بد میگذره؟  

2706