2733
2739

سلام من آخرین پری ام ۱۸شهریور از جمعه لکه بینی قهوه ای داشتم دیروز رفتم دکتر سونو انجام داد گفت ۵هفته و چند روز ساک و دید ولی گفت قلبش هنوز یه هفته دیگه دوباره سونو بده .امروز لکه بینی ام بیشتر شد و خونی حالت یکمم لخته و درد شکم حالت انقباظ دارم پایین شکمم یعنی داره سقط میشه؟

پارسال هم به دلیل تشکیل نشدن قلب سقط کردم که بعدش فهمیدم 

شوهرم یکم تحرک اسپرمش کمه ولی الان که باردارشدم شوهرم دارو استفاده میکرد به نظرتون بخاطر ضعیفی شوهرمم سقط میشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یه لک کوچیک دیدم

۲۷ اردیبهشت بعد فرداش عین خونریزی پریود شد

رفتم سونو واژینال گف دفع شده 

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

استراحت مطلق داشته باش،اگه می تونی از عطاری قرص کمر بگیر و استفاده کن.من با همین خوب شدم.شیاف هم خارجی استفاده کن و واژینال استفاده نکن

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.
2740
پارسال هم به دلیل تشکیل نشدن قلب سقط کردم که بعدش فهمیدم  شوهرم یکم تحرک اسپرمش کمه ولی الان ک ...

بله من هفته ۵ خونریزی شدید داشتم ساک حاملگی هم خالی بود دکتر فوری دستور پرولوتون داد . هفته ۸ قلبش دیده شد . و خداروشکر الان ۶ ماهه بغلمه 

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 
اگه خواسته خدا به این باشه اون بچه پا به دنیا بذاره هیچییی مانعش نمیشه .پس استرس نداشته باش همه چی د ...

میدونم ولی گفتنش برام راحت نیست خیلی اذیت میشم تو سقط قبلی و ۴ساله اقدامم