2733
2739
عنوان

دليلش؟؟؟

198 بازدید | 16 پست

والا نميدونم بين شما كسي مثل من هست يا بوده؟

٨ ماهه باردارم هرچي به زايمانم نزديكتر ميشه شوهرم بداخلاقتر و احساسي مثل نفرت بهم داره انگار بهم دست ميده نميدونم چرا البته گاهي كه بهش فكر ميكنم ميبينم قضيه يكم پيچيده اس يه فاكتور نداره اما حتي بهم دست نميزنه منو نميبوسه ااااصلاااااا دليلش هم اينه كه من خيلي غر ميزنم وجودشو كردم استرس اونم تمايلي به من نداره!!!! تنها چيزي كه به دهنم ميرسه اينه كه يكماهه پيش بخاطر اينكه از همكار خانومش صحبت كرد كه از وقتي تلفنمو تو جواب دادي در نبودم اونم باهام سرسنگين شده تو محل كار! منم بهم برخورد گفتم يعني چي يه دو روزي دلخور بودم بعد بيخيال شدم اما بعد موقع تماشاي يكي از فيلمهاي محمدرضا فروتن كه من خيلي ازش خوشم مياد و خيلي ازش حلو برادر شوهرم تعريف كردم احساس كردم خيلي خيلي رفتارش باهام بدتر شد !

اينجا همون موضوع خودخواهي اقايونه اما خيلي ازم متنفره باور نميكنيداااا اينقدر رفتارش باهام وحشتناكه كه اومدم توو يه اتاق ديگه بخوابم ارامشم بيشتره تا كنار اون خيلي غر ميزنه بجونم خيلي ايراد و بهانه ميگيره و باهام بحث ميكنه خييييييلي جرات ندارم بهش بگم انگشتمو فشار بده خيلي دستام بيحسن توو اين بارداريمو...

و واقعا خسته هستم خيلي خستم كرده امروز با پسرم رفتن پارك و بعد از يكعااااااااالمه غر بجون من سر نن بلند بلند زدن سر لباس بچه ام من توو خونه موندم هيييييلي جلو خودمو اين مدت گرفتم كه حداقل بخاطر اين موجود بي ارزش اشك نريزم انا امروز خالت مريضي بهم دست دادن بود هااااي و هااااي زدم زير گريه و اينقدر خدا خدا كردم كه اگر خودم از بيرون صدامو به عنوان يك رهگذر شنبده بردم تنم ميلرزيد خيلي خستم همش استرس بعد از. زايمانمو دارم كه بدتر از اينها ميشه باهاااام عيييين بارداري اولم 

همش ميگم خدارا شكر كه به مامانم ويزا ندادن با اون قلب مريضش بياد اينجا و ار زدنها و داد و بيدادها و امر و نهي هاي اينو بشنوه دق ميكرد بخدا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

امروز حري از ارايشگاه خودم براش نوبت پديكور و ماساژ كتف و گردن گرفته بودم گفتم شايددددد اخلاقش بهتر بشه اما حتي خاضر نيست به شخص خودم يه ليوان اب بده كار خونه كمك ميكنه ها اما نه براي شخص من مختص!

2728
عزیزم خودتو اذیت نکن ب فکر بچت باش ک ایشالا سالم دنیا بیاد و بشه امیدت ب زندگی

ممنون سعي ميكنم اما خوب سخته ديگه 

اگر توو خونه ات نباشه ميتوني فراموشش كني اما شهرت باسه جاو چشمت باشه و با هر چيزي درگيرت كنه وحشتناكه

2738
ببخشید خب بچه میخواستین چیکار وقتی خوب نبود رابطتون؟!😕

اهان يادم باشه يه جلسه خصوصي من به شما اطلاعات بدم فقط وقت ازادتون رو محبت كنيد كه من از جيك و پيك زندگيم براتون بگم 

ضمنا باز قبلش يه بار ديگه پستهاي منو مطالعه كنيد اگر وقتتون رو نميگيره

دوستم منم همین بودم بخدا تا پسرام شدن سه ساله  همسرم یه دفعه ازم برید   تا سه سال الان ...

واقعااااا؟

اخه چرا ؟؟؟؟

بخدا الان ميخواد بياد خونه منتظرم برم توو يكي از اتاقها خودمو مشغول كنم نميدوني چقدر از غرهاش خستم

2706