2737
2734
عنوان

کسی میکروبلید کرده؟

118 بازدید | 14 پست

راضی هستین؟پشیمون نشدین؟چندبار باید ترمیم بشه،اگر خوشمون نیاد چاره چیه؟چندوقت طول میکشه تا قرمزی و ایناش بره؟ممنون میشم راهنماییم کنین و ی جا ک کارش خوبه تو شهریار یا اندیشه و کرج معرفی کنین

من زدم خوب واسم نزده یجاهایی خالی داره ابروم . اما در کل خوبه اگه خوب واست بزنن من قبلا ابروم کم رنگ بود الان خوبه ابرو دارم راضیم ازش

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من زدم خیلی راضیم خیلی از میکروپیگمنتیشن طبیعی تره تارهاش مثه تارمو میمونه!ماندگاریشم بستگی ب جنس پوستت داره و اینکه چه رنگی بزنی!رنگای تیره ماندگار ترن من سالی دوبار ترمیم میکنم ۶-۷ ماه یبار!

2728
من زدم خوب واسم نزده یجاهایی خالی داره ابروم . اما در کل خوبه اگه خوب واست بزنن من قبلا ابروم کم رنگ ...

راستش یکی مدل میخواست انقد گفت خوبه ک منم وسوسه شدم،البته نمیخوام برم پیشش چون اولین بارشه،ابروهام پره ولی چون دمش بالا نیس میخوام دمش بالایی باشه،واس همین وسوسه صدم

من زدم خیلی راضیم خیلی از میکروپیگمنتیشن طبیعی تره تارهاش مثه تارمو میمونه!ماندگاریشم بستگی ب جنس پو ...

درد نداره؟اگر خوشمون نیاد باید ریمو بشه یا ترمیم نکنیم میره؟ابروها بعدش ریزش پیدا نمیکنه؟

راستش یکی مدل میخواست انقد گفت خوبه ک منم وسوسه شدم،البته نمیخوام برم پیشش چون اولین بارشه،ابروهام پ ...

پیش ادم کار درست بری چرا که نه عالیه

درد نداره؟اگر خوشمون نیاد باید ریمو بشه یا ترمیم نکنیم میره؟ابروها بعدش ریزش پیدا نمیکنه؟

میکروبلیدینگ درد داره چون با یه قلم دستی میزنن که سرش سوزن سوزنه!!!همون لحظه که میزنه خون میاد یکم ولی بعدش دیگه نمیاد !!خوب عکساشونو نگاه کن ببین خوشت میاد بعد بزن!اگه بزنی و خوشت نیاد ب مرور کمرنگ میشه میره دیگه!ابرو بعدش پر میشه چون دیگه واسه برداشتن زیر ابروت توی ابروتو دستکاری نمیکنی توش پر میشه!!

2740
راستش یکی مدل میخواست انقد گفت خوبه ک منم وسوسه شدم،البته نمیخوام برم پیشش چون اولین بارشه،ابروهام پ ...

قبلش که برات طراحی میکنه خیلللللی حواستو جمع کن که قرینه طراحی کرده باشه من هزار بار تو اینه نگاه میکنم بعد هرمدلی دوس داری بگو برات طراحی کنه اونجوری که میدونی ب صورتت  میاد!ازهمه مهمتر بگو رنگشو برات فیبروز بزنه!فیبروز یه رنگ گیاهیه بعداز اینکه کمرنگ شه دیدی بعضی رنگا ب بنفشی میزنه اون اینجوری نمیشه گیاهیم هس ماندگار ترم هس

حتما...راستی کدوم بهتره؟بلید یا پیگمنشن؟کدوم طبیعیتره؟ابروها تا چندوقت قرمزن و....درد داره؟

اگه خوب سر بشه درد نداره میکروبیلدینگ بهتره و طبیعیه. قرمزی هم نهایتا ۲۰ دقیقه بعد کار به پوستت بستگی داره ممکنه کمتر باشه.

اگه خوب سر بشه درد نداره میکروبیلدینگ بهتره و طبیعیه. قرمزی هم نهایتا ۲۰ دقیقه بعد کار به پوستت بستگ ...

ممنون عزیزم،چون هم عروسی داریم و هم مسافرت میخوام برم خواستم ببینم چند روز طول میکشه تا طبیعی جلوه کنه،ممنونم عزیزدلم

قبلش که برات طراحی میکنه خیلللللی حواستو جمع کن که قرینه طراحی کرده باشه من هزار بار تو اینه نگاه می ...

چشم جانان جان،نکته ی دیگه ای نیس ک راهنماییم کنی عزیزم؟راستش نمییخوام بعدا پشیمون شم یا مثل دکلره کردن موهام ک موهام سوخت ندونسته همین یکم ابرومم از دست بدم

ممنون عزیزم،چون هم عروسی داریم و هم مسافرت میخوام برم خواستم ببینم چند روز طول میکشه تا طبیعی جلوه ک ...

بزن و برو عروسی یعنی تا حد 

بزن و برو عروسی یعنی تا حد 

دستت طلا یاشیتا جان،یدونه ای  

راستی میخواستم موهامم رنگ روشن کنم،ب نظرت ابروهام رو رنگ ابروهای خودم کنم،بعدا ک موهامو روشن کردم و خواستم ابروهامم رنگ روشن کنم چیکار باید کنم؟وقتی ی جورایی رنگ ابروها دائمه؟

2706