2733
2734
عنوان

دیشب تو سایت

332 بازدید | 49 پست

یه بنده خدایی گفت بچه ام شیرمو نمیخوره من گفتم شیرمادر سرشار از آنتی بادی هست، چون سال های اول سیستم ایمنی بچه که مثل یه ادم بالغ نیست بیشتر از شیر مادر تامین میشه پس الان بچه ات هی سرما میخوره

من دکتری ژنتیک پزشکی ( نه مولکولی) دارم،شوهرم هم تخصص عفونی، بخدا بحث کلاس و اینا نیست بجون مامانم بجون عزیزانم، لیسانسم هم علوم ازمایشگاهی بوده گاهی میام یه چرخی تو سایت میزنم کسی سوال از جواب ازمایش داشته باشه جواب میدم و این کارا

خلاصه دیشب یه کاربری که الان نمیدونم تگش کنم یا نه اومد گفت این علم عهد بوق رو از کجا اوردی گفتم دکترم من گفت توهمی بدبخت دو زاری فلان و بهمان 

هرچی خواست گفت😐 

کل امروز رو از توهیناش ناراحت بودم، دیگه نمیام سایت

من خیلی اتفاقی با اینجا اشنا شدم، اکثر خانما باردار بودن یا مشکل ناباروری داشتن تا حد علم و سوادم جواب سوالاشونو سعی میکردم بدم

روزی سه مرتبه با خودت تکرار کن: هیچ کس ارزش ناراحت کردن منو نداره...

خب

خدایا من هرجور که فکر میکنم میبینم امکان نداره تو فقط بخاطر یه 🍎سیب مارو انداخته باشی رو زمین🌏...شاید باغتو آتیش زدن🔥؟شایدم عزرائیل و جبرئیل دست به یکی کرده باشن...🙏🙌😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اشکال نداره عزیزم تو قصدت کمک کردن بوده منتهی بعضیا شعورشون در همین حده

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....

بیخیال بابا اصلا توجه نکن 

به اون چه کی کیو میشناسه تو به این فکر کن میتونی کمک بقیه کنی

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑

ولشون کن عقده ای هستن اینا بچه شون شیر خشکیه میخوان یجوری ثابتشون کنن

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706