2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو بارداری سوزوندمشون یهرهفته قبل زایمان.😭😭

اخه معمولا تو بارداری درمان نمیکنن چون میگن بخاطر هورمون های بارداری زگیل در میاد بعدش خوب میشه کاش یه هفته رو هم صبر میکردی

زیاد بود برای شما؟ شکلشون چه جوری بود؟ کجای ناحیه تناسلیت بود؟ آزمایش دادی بعدش؟

2731
علتش مشخص بود؟منم زگیل گرفتم اما اصلا نمیدونم چطوری

عزیزم سیستم ایمنی خانم باردار خیلییییی پایینه. منم نفهمیدم از کجا گرفتم.ذهنتو درگیرش نکن.چای سبز هرروز بخور

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
اخه معمولا تو بارداری درمان نمیکنن چون میگن بخاطر هورمون های بارداری زگیل در میاد بعدش خوب میشه کاش ...

من چون زایمانم طبیعی بود سوزوندم قبل سوزوندن دوتا بینارستان رفتم گفتن سز نمیکنیم.بعد زایمان دو ماه بعد رفتم پی سی آر گفتن خداروشکر وسروس از بدنم خارج شده.من کنار رونم دونه زده بود تا سمت واژنم و اطراف مقعد زگیل زده بود

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2738
من چون زایمانم طبیعی بود سوزوندم قبل سوزوندن دوتا بینارستان رفتم گفتن سز نمیکنیم.بعد زایمان دو ماه ب ...

خب خداروشکر که چیزی نبوده

ولی من فکر کنم اون دونه هات زگیل تناسلی بر پایه ویروس اچ پی وی نبوده منگوله های پوستی بوده که تو بارداری شایعه اگرم لیزر نمیکردی خطری برای زایمان نداشت بعد زایمان خودشون خوب میشدن 

حالا که به سلامتی گذشت شکر خدا

2706