2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدر من سال ۸۴ متوجه شدیم که مبتلا به سرطان پانکراس شده. تشخیص بیماری رو دکتر محمد جعفر ملک توی بیمارستان بانک ملی داد. ایشون جراحی ویپل انجام داد و یه دکتر به تمام معنا وظیفه شناس هستن پدرم چهار ماه بستری بود هرروز سر میزد و علائم بیماری رو چک میکرد. حتی پانسمان هم خودشون عوض میکردن. حتی شیاف هم خود دکتر برای پدرم میذاشتن. نمیگم چه روزهای ناامیدکننده و وحشتناکی رو گذروندیم. فقط همینقدر بگم که اینقدر پدرم حالش بد بود که هروز که ملاقاتش میرفتیم وصیت میکرد. چهار ماه کارمون فقط گریه و زاری و دعا و نذر و نیاز بود. اما از اونجا که تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته خواست پدرم رو دوباره به ما برگردونه. و الان ۶ سال از اون روزها میگذره و پدرم سالم و سلامت سایه اش بالاسرمونه. پدری که دکترا جوابش کرده بودن و میگفتن حتی بعد از جراحی هم نهایتا ۶ ماه زنده بمونه. به حول و قوه الهی الان ۶ ساله که در کنارمونه و موفق شد بیماریش رو شکست بده. فقط و فقط به بیمارستان روحیه بدین. روحیه اش قوی باشه میتونه با بیماری مبارزه کنه

2728