2733
2734

من دلم ی جوریه . 

کلا انگار بی حسم..

ب امید نیازدارم.

میترسم 

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
درکت  میکنم😞

ممنونم  برام دعا کن ب حاجتم برسم. ان شا الله

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

منم امشب دلم خیلی گرفته بوددوس داشتم دادبزنم بعدتودلم گفتم خداحالموخوب کن چرابایدناراحت باشم البته دلیل دارماولی خب...بعدیهوانگارتودلم افتادچراالکی فکرمنفی کنم شایددرس شدهمچی چراناامیدباشم یکم حالم بهترشد.گفتم بهت بگم شایدتاثیریم روی توگذاشت

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

فکرای منفی ..

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
2706