2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گرمی نمیخوردم. سردی میخوردم. ترنجبین عرق کاسنی شیر خشت میخوردم. به نینی ترنجبین و شیر خشک میدادم

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 
من اصلا گرمی نمیخوردم فقط خنکی میخوردم تا شیرم خنک شه بیشتر پرپین میخوردم و خیار .بچمم زیاد شیر میدا ...

همه اینجور نیستن. من شیر خودمو 3 روز ندادم تا زردیش خوب شد شیر خشک میدادم

عزیزم گرمیجات خیلی کمتر بخور عرق کاسنی  و شاهتره و ترنجبین خودت بخورکلا بایستی حرارت کبد پایین بیاد، هرچی بچه بیشتر شیر بخوره بهتره ، هرچی بیشتر دفع داشته باشه زروی سریعتر رفع میشه محیط خومه را خیلی گرم نکن و البتتتتتتتته

اینا همه بعد از معاینه پزشک باشه که خداینکرده زردی تو مرحله خطر نباشه

تازمانی که رفتارو تصمیم های ما به کسی آسیبی نمیزند ما به کسی توضیحی بدهکار نیستیم!
2738
والا فوق تخصص اطفال بود دکتر بچم میگفت هرچی بیشتر شیرش بدی زودتر خوب میشه منم روزی 12بار میدادم

اره همینطوره منم زیاد شیر دادم ولی شیر خشک. زردیش خوب شد شیر خودمو دادم. بعضیا شیرشون خیلی طبعش گرمه واسه نینی که زردی داره خوب نیست

عزیزم گرمیجات خیلی کمتر بخور عرق کاسنی  و شاهتره و ترنجبین خودت بخورکلا بایستی حرارت کبد پایین ...

درسته

اره اينارو ميخورم 

ولي نميدونم غذا چي بخورم كه مشكلي نداشته باشه

عزیزم گرمیجات خیلی کمتر بخور عرق کاسنی  و شاهتره و ترنجبین خودت بخورکلا بایستی حرارت کبد پایین ...

درسته

اره اينارو ميخورم 

ولي نميدونم غذا چي بخورم كه مشكلي نداشته باشه

2706