2752
2734
عنوان

امام حسن مجتبی خیلی غریبه

3620 بازدید | 37 پست

فک کنید الان زائر نداره😔

آقایی که قاتلش تو خونش بود!

وقتی زهر رو بهش میدن میگه فقط برید زینبو صدا بزنید( آخه کسی رو پیشش نداره)

وقتی خواهر میاد بالا سر آقا ؛میگه خواهر نباید این حال منو ببینه😔

چه میدونه توی کربلا زینب چی میبینه😔

امام حسن میگه:من الان جون ندادم من وقتی جون دادم که مادرمو بین کوچه ها کتک زدن

هر کی اینجاست یه صلوات هدیه به آقا امام حسن مجتبی(ع)

💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😔😔😔 نمیدونستم

وقتی یه هدیه به یه ادم کریم میدیم دیدی چند برابر جبران میکنه 

حالا امام حسن کریمه بهشون یه صلوات بدیم یا براشون عزا اری کنیم دیگه انتظار از کریم داریم چجوری حواسمونو داشته باشه حتی اگه گناااه‌کار ترین باشیم 

💖

ی روز بیرون مدینه هم غذای بهتر بگم هم سفره سگی شد ک سه تا بیماری داشت پیسی جزام فلج،بعد امام مظلوم ما حواسش بود لقمه سگ کوچکتر از لقمه خودش نگیر.

حالا امروزه روشن فکرا شدند حامی حیوانات ...

◼️ گرفتاری امام حسن(ع)

امام خمینی (ره): امام حسن(ع) آن قدر گرفتارى كه از اين دوستان و اصحابش داشت از ديگران نداشت. اصحابى كه توجه نداشتند كه امام زمان‌شان روى چه نقشه دارد عمل میکند، با خيال‌هاى كوچك‌شان، با افكار ناقص‌شان در مقابلش می ایستادند و غارتش كردند و اذيتش كردند، و عرض میکنم كه  شكستش دادند، معاهده با دشمنش كردند و هزار جور بساط درست كردند.

صحیفه امام؛ج9؛ص30

وقتی یه هدیه به یه ادم کریم میدیم دیدی چند برابر جبران میکنه  حالا امام حسن کریمه بهشون یه صلو ...

من صلوات میفرستادم ببینم واسم معجزه میکنه

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

ی روز یکی در زدمامور قاضی مدینه بود.روش نمیشد ولی مجبور بود و ی جوری گفت گفت اقا ببخشیدهمسرتون ازون شکایت کردبیاید دادگاه  امام حسن رفتند دختر شبس زنش بود گفت این اقا همسر من حالا تمام مملکت اسلام امام میشناسند،این اقا مهریه من نمید،اره میدونست ک امام حسن در شرایط مالی بدیه...مهریه اش ام قرلا گرفته بودتا امام ما رو بی ابرو کنه،اما مظلوم ما هر جور شد پول جور کرد دوبار مهریه اش داد.بعد گفت زن منی تو بفرما بریم خونه ...بقیه داستان و محبت کردن امام ب زنش و...