2737
2734

سلام خواهرای گلم ازشما راهنمایی میخوام بابت رفتارهای شوهرم و من چه عکس العملی نشون بدم

من بعد پنج سال که باردارنمیشدم خداروشکر الان باردارم وپنج ماهمه 

همه اطرافیانم از اشنا وغریبه هرکی شنید خیلی خوشحال شد مخصوصا خانواده خودم وشوهرم حتی جاریهام  وبرادرای شوهرم هم خوشحال  شدن وهوامو خیلی دارن 

واماشوهرم اونم خیلی خوشحال شد وهوامو داشت ولی خوشحالیش واسه همون ماههای اول بود الان نزدیک سه ماهه که اخلاقش خیلی تغییر کرده گاهی خوبه اونم خیلی کم ولی بیشتر بی توجه وسرد شده بهم وهیچ خوشحالی یا عکس العملی ازخودش نشون نمیده مثلا من واسه سونو وخداروشکرسالم بودن نی نی وفهمیدن جنسیت ولباس خریدن چقد ذوق میکردم ومیکنم ولی وقتی رفتار سرد اونو میبینم دلم میگیره 

کلا من اگه حالم بد بشه حالت تهوع ام خیلی بده ولی اصلا ازم نمیپرسه چت شده 

شب اکثرا پشتش رو به من میکنه ومیخوابه وفقط هفته یکی یا دوبار که رابطه بخواد بغلم میکنه وگرنه انگار نه انگار منم کنارش هستم یانه بیخیال میگیره میحوابه

البته اینم بگم یه دوستی خیلی صمیمی داره که تازه برگشته شهر خودمون بیشتر اوقات بیکاریش با اونه 

وقتی اون زنگ میزنه باهاش میگه ومیخنده خیلی هم گوش به فرمانشه کافیه اون زنگ بزنه بگه بیا اینم فورا میره

ولی تو خونه اصلا بامن نه حرف میزنه نه میخنده با اینکه من خیلی سعی میکنم باهاش حرف بزنم ولی اون خیالش نیس شاید یه روز تمام خونه باشه اصلا من صداشو نشنوم

دلیل رفتارشو هم پرسیدم وخیلی دراین مورد باهاش حرف زدم جوای نمیده یا عصبانی میشه 

به نظرتون من چه رفتاری نشون بدم شاید بهتر بشه

اَللّهُمَ صَلٍ عَلي مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم موقع خواب منو بغل نمیکرد میترسید بخوره ب شکمم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2731

یه جوری اون دوستشو از چشمش بنداز

مثلا بگو این دوستتو دعوت کنیم شام

بعدا بگو چقدر هیز بود مردک

البته راهکار بدیه ها رسما به طرف تهمت میزنی نمیدونم چرا گفتم اصن

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
2738