2733
2734
عنوان

لایکش کنم ایا؟

295 بازدید | 38 پست

یه مدت طولانیه کات کردیم و هیچچچ خبری ازهم نداشتیم هفته قبل اینستا پیج جدید باز کرده چندتا عکس گزاشته قفل نیست پیجش لایکش کنم؟

چون شمارشو داشتم تا اومده اینستا پیجش برام اومد 

و سوگند به قلم و آنچه می نویسد ‌‌.‌.💫

نع

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
ببین اصلا نمیخوام دوباره باهم شروع کنیم فقط کنجکاوم بدونم این چند وقت چیکارا کرده و..

خب ببین این چند وقت چیکارا کرده اما لایک نکن 

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
چرا؟

اگه لایک کنی بلاکت کردناراحت نمیشی

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
چرااا؟

وقتی کات کردین چرا لایکش کنی؟

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
2706