2733
2739

دروغه محضه

جالب اینجاس هر درد بی درمونی رو هم بااین سوپر فودا درمان میکنن😂

چندوقت پیش یه خانومی تاپیک زده بود نخرین خواهرش استفاده کرده بود کبدش ازکار افتاده بود وضعیتش وخیم بود

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
دروغه محضه جالب اینجاس هر درد بی درمونی رو هم بااین سوپر فودا درمان میکنن😂 چندوقت پیش یه خانومی ت ...

واقعا اینطور نمیشه گفت چون یک پودر که کبدو از کار نمیندازه از لحاظ علمی واقعا غلطه و اینا هدفشون تخریب هست نه کمک و نظر دادن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من گواهینامه ثبت اختراعش رو در سایت مالکیتهای معنوی پیگیری کردم و درست بوده تمام پیوستهای آزمایشات ...

دروغگوی کلاهبردار 

همه تاپیک هایی که توشون خودت و دوستای فیکت نوشتین خوندم و فهمیدم چه اشغالی رو دارین میدین به مردم

برو بمیر که این همه تو این گرونی از مردم بیچاره سو استفاده می کنی     

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
واقعا اینطور نمیشه گفت چون یک پودر که کبدو از کار نمیندازه از لحاظ علمی واقعا غلطه و اینا هدفشون تخر ...

چرا از کار نمیندازه خیلی هم خوب میندازه مرگ و میر داروهای گیاهی بیشتر از داروهای شیمیاییه کم تبلیغ کنید