2733
2734
عنوان

نفر سوم رابطه

1568 بازدید | 54 پست

روی سخنم با خانمایی که فکر میکنن شوهرشون قدیس و در حال عبادت بوده و یک خانم یا دختری اومده و ایشونو از راه به در کرده واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا خودتونو گول میزنید؟

البته این یک واکنش طبیعی انسان و ترجیح میده برای چیزی که نمیخواد بهونه بسازه مثلا شوهرتون بوده بهش اعتماد داشتین بالاخره چند ماهی یا چند سالی با هم بودید و از چنینی چیزی آسیب دیدین و مغزتونم دنبال توجیه این مسئلست اما باز هم خودتونو گول نزنید(البته خیلی از خانمها هم سیریش میشن و واقعا خودشون میان جلو و‌سیگنال میدن ولی خب تا رو ی خوشی از مرد نبینن اینقدر پررو نمیشن و مرد یک فرد متعهد توی رابطست خیلی خوبم قدرت اختیار ‌و انتخاب داره و عقل داره کسیم روی سرش اسلحه نذاشته که خیانت کن)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دقیقا دیشب ستایشو دیدین زن حمید چقدرررر حرصم داد این سریال میخواد چند زنگی و خیانت مرد به زن رو عادی جلوه بده😑

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
2738

هر دوطرف هم خانوم هرزه اس.

هم آقا هرزه اس..

خانم متعده ..به انسانیت متعده ..خیانت به انسانیت کرده به خم جنس خودش کرده 

اقا هم به انسانیت و به همه کسش خیانت کرده..

هدو به اندازه مساوی کثیف و اشغالن

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

خدا جفتشونو لعنت و نابود کنه😑

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤

این ها ناشی از فرهنگ زن ستیزی هم هست ، همیشه توی ایران زن مقصره ، زن ایراد داره ، زن باید لال و کر و کور باشه، زن باید فداکار باشه و بی توقع و صداش در نیاد، زن باید بساز باشه.

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

اکثر اوقات اون اقای متاهل میاد به دختر مجرد گیر میده و دروغ بهش میگه 

میگه مجردم یا زنم طلاق گرفته یا درحال طلاقیم و ازاین‌حرفا 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
2706