2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه قرصی مصرف میکنید ؟کلافه شدم 

سرخود نخور ممکنه مشکل تو بامن فرق داشته باشه

من سیپروترون کامپاند مصرف میکنم از روز پنجم پریود تا٢١روز بعد منتظر می مونم بعد هفت روز پریود میشم دوباره از روز پنجم میخورم....

این قرص ضدبارداریه

2738
سرخود نخور ممکنه مشکل تو بامن فرق داشته باشه من سیپروترون کامپاند مصرف میکنم از روز پنجم پریود تا٢١ ...

پروژسترون هم چند ماه خوردم خوب بود ولی قرص های ضدبارداری بدجوری چاقم میکنه وزودرنج وعصبی میشم گریه میکنم خلاصه دیوونم میکنه 😥

گلم شما که دختری خبر داری از pcod ات از الان بفکر باش حتما از الان ورزش رو شروع کن معجزه میبینی در این حد..

چون پلی کیستیک یا همین pcodیا به عبارتی تنبلی تخمدان باعث میشه آدم دیر بچه دار شه؛چون خودم رنج کشیدم از این موضوع ولی قابل بهبود خیلی؛تجربه ام 

ورزش+غذای سالم

غذای سالم یعنی کنسرو ؛فست فود ؛نوشابه ؛ترشی؛ترک شه

رعایت آداب غذا خوردن

در فصل *سرد* سال پاییز و زمستون سردیجات نخور حتی دوغ و ماست برا جبران فقط شیر اونم با دو سه دانه خرما بخور..

توی فصل بهارم سعی کن حجامت کنی هم حجامت عام هم حجامت ساقین که یه درمان این مشکل هست..

و راه حل  برای قطع لکه بینی از روز ۵ پریودت (سویق عدس )بخور من خودم بارها تجربه کردم دیگه ادامه دار نمیشه.

تو پریودیتم ۳ روز اول ابدا حموم نرو قبلش برو که اون س روز تحمل کنی.مستقیم هم آب به قسمت جلوی بدنت نزن در دوره پریودت؛و خودت رو خیلی گرم نگه دار که قشنگ دفع شه لخته  خون و خون که نمونه هی تیکه تیکه بیاد..کیسه آب گرم استفاده کن یا با شال بپیچون از الان

رعایت کنی موقع ازدواجم مشکلاتت به حداقل میرسه..

ازدواجم کردی سعی کن اول کاری بچه بیاری چون باز به سختی میوفتی..اینا تجربه امه

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
پروژسترون هم چند ماه خوردم خوب بود ولی قرص های ضدبارداری بدجوری چاقم میکنه وزودرنج وعصبی میشم گریه م ...

منم اینجوری بودم ولی چاقیش برا یه مدته یهو اولش هفت هشت کیلو اضافه کردم دیگه چاق نشدم ولی عصبی میشم.....اما خب نخوری عوارضش زیاده

2706