2733
2739
عنوان

عجیب ولی واقعی😳

309 بازدید | 13 پست

خانووووومااااا😭😭😭😭من هفت روزاز موعدم گذشته ولی ازمایش و تست منفیه. همه علایمم دارم. از تکرر ادرار بگیر تا سرگیجه وکمر درد وگرفتگی و یبوست  و... تعجبم از اینه همش شش روزه امپول هاش سی جی تزریق کردم ولی حتی مثبت کاذب اونم نشون نداد😳😭چیکار کنم اخه😭😭😭😭

حسرت هیچی رونخورید قسمتتون باشه میشه...قسمتتون هم نباشه اگرم بشه موندنی نیس.مثل بچه من که خدا داد وبندش ازم گرفت

۷ روز از موعدت گذشته اونوقت ۶ روزه اچ سی جی زدی؟😐🤔

ی جای کار مشکل داره

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم منم ۸روز عقب انداختم با تموم علائم هاش آز دادم منفی پری شدم

پس امید نداشته باشم😭

حسرت هیچی رونخورید قسمتتون باشه میشه...قسمتتون هم نباشه اگرم بشه موندنی نیس.مثل بچه من که خدا داد وبندش ازم گرفت
2738
۷ روز گذشته بعد واقعا فک میکنی بارداری سریع اینهمه علایم داره😕

والا نمیدونم تجربه ندارم ولی سابقه ابن علایمم نداشتم 😢

عزیزم منم ۸روز عقب انداختم با تموم علائم هاش آز دادم منفی پری شدم

ایشالا ب زودی جفتمون عکس تستای مثبتمونو بذاریم😢من تعجبم از اینه چرا حتی با وجود تزریق هاش سی جی تست مثبت نشد میگن مثبت کاذب نشون میده تزریق امپول

۷ روز از موعدت گذشته اونوقت ۶ روزه اچ سی جی زدی؟😐🤔 ی جای کار مشکل داره

سرخود زدم😐

ایشالا ب زودی جفتمون عکس تستای مثبتمونو بذاریم😢من تعجبم از اینه چرا حتی با وجود تزریق هاش سی جی تست ...

ان شاال‍ا‍ه عزیزم😉

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺