2737
2739

من شوهرم سرکاره تاهفته ی آینده،این چندوقت میتونستم آشپزی کنم اماالان باوجودماسک هم نمیتونم دوروبر پخت وپز برم،دخترمم ماشالله انرژیش زیاده بیشتر ریخت وپاش می کنه تاکمک کنه،خونه که بهم ریخته باشه حالم بدترررره،نمیدونم چکارکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچکس

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……
2728
2738
مدعی چی میشه ؟

مدعی بچه

والا توبارداری اصن نگاه عروس نمیکنن،دستشو نمیگیرن همه سختیا پا خونواده و مخصوصا مادر عروسه،سیسمونی پا خونواده عروس،دوران نقاهت بعد زایمانم همینطور،بعد بچه ک از اب و گل دراومد،مادر شوهر میاد ادعای بچه رو میکنه،مال ماس

مدعی بچه والا توبارداری اصن نگاه عروس نمیکنن،دستشو نمیگیرن همه سختیا پا خونواده و مخصوصا مادر عروسه ...

ادعا کنه مال ماس ،،، مهم اینه بچه مال پدر و مادر

اون مادر شوهر هم در قبال دختر خودش همین وظایف کمک کردن و سیسمونی را داره ....پس اصلا فکرتو با این حرفا درگیر نکن

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
ادعا کنه مال ماس ،،، مهم اینه بچه مال پدر و مادر اون مادر شوهر هم در قبال دختر خودش همین وظایف کمک ...

فرهنگ مسخره ایه،در قبال بچه پسرا احساس مسئولیت ندارن همه کاراشون برا بچه ها دختراشونه

دست اخر مدعی بچه ها عروسان

2706