2733
2734
عنوان

کسی حق مسخره کردن منو نداره

1387 بازدید | 112 پست

بله من ۵ساله منتظر بچه هستم

با افتخار میگم انقدر قوی هستم که بالاخره روزی از امتحان خدا سربلند بیرون میام

خدا خودش گفته با صابرینه

هزار تا راه برای درمان خودم و شوهرم رفتیم کلی دارو امپول قرص جراحی

ولی وقتی تو تاپیکی اون شخص امضام رو مسخره کرد ، وقتی گفت ۵سال دیگه هم منتظر بمونم برام خوبه ، نمیگم دلم نشکست، اما قوی تر از اینام که کم بیارم

خدای من خیلی بزرگه و من بهش کاملا ایمان دارم

جدم پیامبر (ص) پشتیبانمه و امشب شاهد دل شکسته م بود

میدونم که برام جبران میکنه

انشالله😍

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

كي مسخرت كرد و چرا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کدوم بیشعوری مسخرت کرده 😐😑

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

حتما همینطوره عزیزم 😘

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
2738

گلم اصلا ناراحت نشو مامان من ۱۲ سال صبر کرد تا خدا منو داد😊

لایک نکنین وقتی میرم اعلاناتمو میبینم همش لایک کردن دلم میخواد سرمو بزنم تو دیوار ولی وقتی جواب دادن 😎          من عصو جدید نیستم 😐

ایشالا ک همونطوری میشه ک دلت میخاد🥀🥀🥀

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏
2706