2737
2739
عنوان

دلم خیلی گرفته همش نگرانم خواهرم زندگیشو خراب کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 952 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خواهربزرگم برام اصلا خواهری نکرد ولی وقتی ازشوهرش خیانت دید ازجونم براش مایه گذاشتم.باردار بودم ...

منم یه خاله دارم این تا بی پول و درمونده میشه با خواهر برادراش خیلی مچ و صمیمی میشه چقد به ماها محبت میکنه تو همه دورهمی و مهمونامون هست

ولی تا یکم وضعش خوب میشه یا زندگیش میفته رو روال کلا مارو فراموش میکنه سال به سال سمتمون نمیاد یه زنگ نمیزنه. 

نمیفهمم اینجوری آدما فازشون چیه به این فک نمیکنن ممکنه بازم شرایطشون بد بشه؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2728
منم یه خاله دارم این تا بی پول و درمونده میشه با خواهر برادراش خیلی مچ و صمیمی میشه چقد به ماها محبت ...

اینا فقط و فقط خودشونو دوست دارن اصلا دیگران براشون پشیزی اهمیت نداره.با رفتارشون همه رو ازخودشون دور میکنن

من خواهرم اگه یه روز دوباره به مشکل برخورد اصلا اصلا دخالت نمیکنم و کمکش نمیکنم چون هم خودش هم شوهرکثافتش بی چشم و رو هستن.بابامم بدتره وقتی شوهرخواهرم میاد خونه بابام دیگه فقط جونشو نمیزاره وسط.جاش بالای سفره بهترین غذابرااونه و...همیشه دلم براخودمو شوهرم میگیره همیشه دلمون رحمه و براهمه خیرخواهیم ولی اونا اصلا قدمی برای مابرنمیدارن

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

عزیزم حتما تو اون ایامی ک جراحی کرده بعد رفته خونه چیزی دیده،یا شاید هم بعد از جراحی افسردگی گرفته،بگو مامانت باهاش صحبت کنه ببینه واسه چی میگه طلاق،زنا وقتی خیانت میبینن دم نمیزنن،یا شک کنن ک داره بهشون خیانت میشه،حرفی نمیزنن فقط خودخوری میکنن

2740
عزیزم حتما تو اون ایامی ک جراحی کرده بعد رفته خونه چیزی دیده،یا شاید هم بعد از جراحی افسردگی گرفته،ب ...

ن بابا موقع جراحی شوهرش مثل پروانه دورش میچرخیده مامانم میگه هر موقع میان یا میریم گوشی شوهرش دس خواهرمه

عزیزم حتما تو اون ایامی ک جراحی کرده بعد رفته خونه چیزی دیده،یا شاید هم بعد از جراحی افسردگی گرفته،ب ...

کلی با مادرم صحبت کردم ک بشین باهاش حرف بزن ببین چشه مشکلش چیه شاید کسی داره یادش میده آخه شوهرشم قبل ازدواج بهش گفته ک من نظامی ام ممکنه بیام خونه زنگ بزنن اماده باش باشه باید برگردم خواهرم همه رو قبول کرده ولی الان زده زیر قولهاش

مامانم زنگ زده دامنه ی سیده گفته باید شوهرش بیاد حالا قراره ببره ببینه چی میگه

شما سمت فریدن هستید؟ 

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
ن عزیزم چهار محالی ام

اخه روستای دامنه رو میشناسم سالها قبل میگفتن یه سید هست حرفش ردخور نداره. دنبالش بودم. من اصفهانم

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
2706