2410
2553

نمیدونم شاید خیلی ها در جریان من وخواهر هستن اکه هم نیستین داستان زندگیمو بخونین الان خواهرم ازدواج کرده درست یک ماه بعد عروسیشون سر کرده تو جون شوهرش همش دعوا همش بیقراری تهدیدش میکنه ب طلاق و خودکشی‌بخدا دارم دیوونه میشم با اینکه خواهرم خواهری نکرد واسم ولی نگرانشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا ساز مخالف میزنه دوسش نداره یا چیزی دیگه هس 

نمیدونم بخدا اگه اسم همسرشو میوردیم انقد خودشو میزد و دادبیداد و حق ندارین بهش بگین بالا چشت ابرو ولی الان خیلی راحت بهش فوش میده میگه فقط بمیره

2720
2714

مامانم میگفت شوهرش اومد گریه میکرد ک من دوسش دارم ولی اون خیلی فحاشی میکنه همسرش نظامیه بهش گفته یا استفا بده یا طلاق میگفت هر روز ی چیزی رو بهونه میکنه بخدا ی عروسی واسش گرفت  ک تو شهرمون اونجور عروسی نبود هیچی واسش کم نمیزاره ولی خواهرم نمیدونیم چش شده

ما همش نگران بودیم از طرف پسره اذیت بشه ولی الان خودش داره همسرشو اذیت میکنه

منم خواهربزرگم برام اصلا خواهری نکرد ولی وقتی ازشوهرش خیانت دید ازجونم براش مایه گذاشتم.باردار بودم وشرایطم خیلی سخت بود؛ فقط برا خواهرم تلاش میکردم.ولی بعدکه رفت سرخونه زندگیش اصلا انگارنه انگار من خودمو کشتم که زندگیش سروسامون بگیره😟😳

اصلا هیچ کس ارزش ناراحت کردنتو نداره.بچسب به زندگیت.فردا پسفردا خوب و بدش میفته گردن تو.

خواهرانه بهت میگم برای کسی تب کن که برات میمیره.

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
شاید افسردگی داره

اینم بگم یک ماه بعد عروسیش کیست داشت عمل کرد دقیقا بعد عملش اینجوری شده منم ب مادرم گفتم حتما افسردگی گرفته ببرینش پیش مشاور منکه باهاش قهرم حرف نمیزنم باهاش ولی کلی راهکار ب مادرم دارم دعا کنید خوب بشه دیونه بازی درنیاره 

مامانم میگفت شوهرش اومد گریه میکرد ک من دوسش دارم ولی اون خیلی فحاشی میکنه همسرش نظامیه بهش گفته یا ...

شاید دعایی طلسمی کردن...

اخه تو شهرستان ها چشم حسود خیلیه 😔😑

وای بحال اینکه عروسی آنچنانی بگیری هیچی دیگه چش زدن بنظرم شک نکن

قدیما به بچه ها میگفتن بازیگوشی نکن🤨الان میگن گوشی بازی نکن😁🤣
شاید دعایی طلسمی کردن... اخه تو شهرستان ها چشم حسود خیلیه 😔😑 وای بحال اینکه عروسی آنچنانی ...

خودم ب مامانم گفتم تو شهرمون اولین عروس دامادی بودن ک ماشین عروسشون شاسی بلند بود

2706