2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی خیلی سرد شده انگار ازم متنفره اصلا نزدیکی هاش شده ماهی یه بار به زور همش از ترکای شکمم و شکمم ا ...

واا وقتی اینطوری بود چرااصلا باردارشدی؟یه زن خودش توبارداری توفشار و خستگی ودرد هست وبعد بدنیااومدن نی نی هم همین حالا شوهر بجایه حمایت ازاین اداها دربیاره واقعا سخته

امشب خواستم قهر کنم برم تو سالن بخوابم که شاید بیاد بگه نرو اینقدر فحش داد و داد زدن به گوه خوردنم انداخت در صورتی که خودش هفته ای دو شب کارشه میره تو سالن سه بار چهار بار تا صبح با بغز و گریه میرم بغلش میکنم التماسش میکنم بیاد پیشم ولی من‌امشب تو طول این دوسال اولین بارم بود 

2738
عزیزم حتما میترسه اتفاقی برابچه بیفته ازت دوری میکنه حساس نباش گلم

ما رفتیم کلاس بارداری اونجا گفتن که هیچ‌مشکلی نداره موقع نیاز خودشم باشه خیلی بیشعورانه رفتار میکنه میگم‌نمیتونم دل بالا بخوابم اخر کار خودشو میکنه ابجی

خودم هزار تا درد بارمه کمر درد لگن‌درد سر درد حات تحوه اینم کاری کرده شی تا صبح خون گریه کنم موقع نیازش که میشه میاد زورکی کارشو میکنه همین‌که تموم میشه واب میسته ایراد گرفتن از اندام من

خودم هزار تا درد بارمه کمر درد لگن‌درد سر درد حات تحوه اینم کاری کرده شی تا صبح خون گریه کنم موقع نی ...

خدایی این ی حرکت خیلی بده ب زن حامله بگی زشت شدی بش بگو لخاطر بچه تو این شده هیکلم ا خونه بابام نیاوردش که 

خدایی این ی حرکت خیلی بده ب زن حامله بگی زشت شدی بش بگو لخاطر بچه تو این شده هیکلم ا خونه بابام نیاو ...

بار ها بهش گفتم میگم‌خب دیگه بچمون ثمره زندگیمون داره رشد میکنه که اینجوری شدم ازم ایراد میگیره قبلشم نمیگه کارش که تموم شد میگه دیگه اعصابم خورده اینجوری باشه اصلا نمیخوام چرا سر سینت قهوه ای شده اینجوری یاشه نمیام دوباره یه ماه بعد زوری میاد بعدم همین حرفا