2733
2739
عنوان

کسی ميتونه راهنمایی م کنه راجع به بچه حرف گوش نکن😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3259 بازدید | 55 پست
ی مزاح بود اینقد جبهه نگیرید!! الان جنگ دختر پسری راه میفته با ی شوخی!!

نه عزیزم اتفاقا من همه جا میگم دختر پسر فرق ندان ولی جدیدا باز یه موج راه افتاده دقیقا برعکس زمان قدیم که پسرارو میکوبن لجم میگیره انگار جنسیت دست خود ادمه چه دختر چه پسر هدیه خدان

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حس میکنم زیاد تهدید میکنی ولی هرگز تهدیدهات رو عملی نمیکنی ب همین دلیل میشه بچه رییس عینهووو بچه ...

نه بخدا برعکس هر حرفی زدم عمل کردم حتی به ضرر خودم بوده 

شده مهموني یا تولد نبردم سر همین تنبیه کردن 

اشتباه م فک میکنم توجه بیش از حد من و پدرش ه 

يه حدی باید براش بزارم

هیچ
نه عزیزم اتفاقا من همه جا میگم دختر پسر فرق ندان ولی جدیدا باز یه موج راه افتاده دقیقا برعکس زمان قد ...

هر بچه با هم فرق میکنه ذات و شخصیت و همه چی ش 

دختر و پسر نداره 

پسر داریم مودب آقا دختر داریم شيطون و لجباز 

واقعا فرق نداره جنسیت

هیچ
2731
يه نمونه ش همین الان چایی خورد گفتم ببر لیوان و رو اپن بزار  ميگه دلم درد میکنه خوب شه بعد&nbs ...

دختر من لنگه ی دختر شماست.ده ساله شم شده درست نشده

ولی مثلا جدول امتیاز درست میکنم براش.برای کارهای خوبش مثل لباس جمع کردن سلام‌کردن و.. ستاره مبکشم کار متفی انجام بده ستاره رو برمیدارن و.. بعد ب ازای ستاره ها اگه درخواستی داشت انجام میدم.مثلا میخواد بره پارک دو تا ستاره برمیدارم و..

ی نموره جواب میده ولی حوصله میخواد دیگه

نه من مادر نشدم ولی به نظرم کتک روش تربیتیه بسیار کارسازیه ! نسل طلایی دهه 60 با کتک بزرگ شده ! &nb ...

😂😂😂

شوخيه ديگه؟ 

کجاش نسل طلایی 

همه از دم افسردگی داریم 

ولی جدی کتک بدترین روش تربیت که اول مادر و نابود میکنه بعد بچه 

البته من در حد سیلی یواش و کتک حساب نمیکنم و سالی يه بار اشکال نداره 😉

هیچ
دختر من لنگه ی دختر شماست.ده ساله شم شده درست نشده ولی مثلا جدول امتیاز درست میکنم براش.برای کارهای ...

ایده خوبيه اتفاقا😍😍😍

به فکرم نرسیده بود مرسي 

اگه بدونم در حد کمم جواب بده درست میکنم 

شاید تبدیل به عادت بشه 

هیچ
نه عزیزم اتفاقا من همه جا میگم دختر پسر فرق ندان ولی جدیدا باز یه موج راه افتاده دقیقا برعکس زمان قد ...

اره واقعا راس میگی جدیدا دیگه  همه دختر دوس شدن دیگه هیچ کی پسر نمیخاد من دو تا پسر دارم هر کی میبینه میگه حتما دختر بیار دختر یه چیز دیگس الان انگار اجاقت کوره دختر نداری

2740
اره واقعا راس میگی جدیدا دیگه  همه دختر دوس شدن دیگه هیچ کی پسر نمیخاد من دو تا پسر دارم هر کی ...

حالا حاضرم قسم بخورم بیشتر از نصف اون افراد رو موج سوارنا وگرنه دلشون یچیز دیگه میگه😂 دیدم که میگم

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
😂😂😂 شوخيه ديگه؟  کجاش نسل طلایی  همه از دم افسردگی داریم  ولی جدی کتک بدترین ر ...

نه عزیزم جدی ! کتک خیلی روش خوبیه به نظرم    منم در همین حد سیلی زدن منظورمه نه چوب و چماق   

دو بار تذکر بدید گوش نکرد یه سیلی یواشی بزنید !   

اره واقعا راس میگی جدیدا دیگه  همه دختر دوس شدن دیگه هیچ کی پسر نمیخاد من دو تا پسر دارم هر کی ...

نه بابا دوتاش خوبه 😍

به حرف بقیه اهمیت ندید اصلا 

که اونجوري همه ش باید غصه همه چیز و بخورید 

هیچ
نه عزیزم جدی ! کتک خیلی روش خوبیه به نظرم     منم در همین حد سیلی زدن منظورمه نه چوب و چم ...

نميدونم ديگه هرکس روش خودش و داره 

من همین داد م تا چن روز دپرس م

هیچ

اسي خواهرزاده منم همين بود مثل دختر شما

حرف گوش نكن ، سركش ، جواب ميده ، اصلا يجوري جوابتو ميده ماتحتت ميسوزه

درست نميشه شما از اول بنارو اشتباه گذاشتي

الانم ٧ سالشه بدتر شده

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
2706