2733
2739
عنوان

بچه ها توروخدا کمکم کنید 😭😭😭

227 بازدید | 26 پست

بچه ها من عقدم بهضی وقتا که میرم خونه مادرشوهرم همه هستن .یهو مثلا خواهرش محل نمیده یا خواهرزادش که بزرگه یا مامانش اخمشو میندازه .من به شوهرم میگم .میگم توام باید محل ندی هرکی به من محل نداد ولی گوش نمیده میگه منو قاطی نکن .هر کی محل نداد بهت توام بیشتر محلش نده.واسه شما هم اینجورین اخه خیلی غر میزنم سرش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اشتباه میکنی.

شوهرت حق داره.

اصلا شوهرتو قاطی این چیزا نکن بیشتر ازت فاصله میگیره اینو گوش کن از کسی که تجربه داره.

فقط خودت محل نده

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2738

از الان محل نمیزارن😧جل الخالق.من بودم نمیرفتم خونشون

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

عزیزم شوهرت که نمیتونه به خواهرش بی محلی کنه که! 

همین که بهت میگه هرکی بی محلی کرد تو بیشتر بی محلی کن جا شکرش باقیه! 😂

اونم راست میگه هرکی بی محلی تو بدتر کن

ممنون میشم واسه ازدواج خوب برام صلوات بفرستین⁦❤️⁩پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.

تو هم سرد باش باهاشون انگار رفتارته 

هنوز که اخلاقتو نمیشناسن 

هی به شوهرت غر نزن به سمت اونا کشیده میشه .در جریان میخای بزاری بزار 

شوهرت بره چی بگه چرا زنمو تحویل نمیگیرین

تو هم سنگین باش فکر نکنن محتاج نگاههای اونایی

2706