2733
2734
عنوان

دیدن مقصود در خواب

| مشاهده متن کامل بحث + 35988 بازدید | 102 پست
يعني شما هر بار انجام ديديد خواب ديديد؟ 

خب نه خیلی اوقات وسطاس منصرف شدم فقط یکبار درست انجام دادم و دیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهاش ازدواج کردی؟

نه هنوز دوباره امتحان میکنم بهت میگم خوایم واضح نبود

2728
سوره های لیل و شمس و تین و فلق و ناس و توحید اینارو نوشتم برات چون اسم سوره ها رو بالا خوب ننوشته

عزیزم ببخشید من هی مزاحمت میشم شرمندتم

من الان دو شبه اینارو میخونم و با وضو و لباس تمیز سمت راست بدنم میخوابم اما خوابام در ارتباط با اون شخص که نیت میکنم نیست

اگرم باشه اصلا یادم نمیاد صبح که چه خوابی دیدم

اشخاص دیگه میان تو خوابم و درگیریای فکری واقعیم تو خوابم هستن

سوالم اینه ادامه بدم؟؟و اینکه من تختم رو به قبله نیست خونمون گفش فرش نیست راحت زمین بخوابم

چیکار کنم؟

عزیزم ببخشید من هی مزاحمت میشم شرمندتم من الان دو شبه اینارو میخونم و با وضو و لباس تمیز سمت راست ب ...

سلام عزیزم.  باید خوابت مربوط به نیات باشه و تعبیرشو از نت یا کتاب تعبیر خواب ببینی نه اینکه طرف بیاد مقصود رو بهت بگه تا هفت شب ادامه بده و آرامش داشته باش 

ولا در مورد سوال بعدی نمی دونم عزیزم میگن باید رو به قبله باشه تشک و متکا و..... بنداز زمین

سلام عزیزم.  باید خوابت مربوط به نیات باشه و تعبیرشو از نت یا کتاب تعبیر خواب ببینی نه اینکه طر ...

مرسی عزیزم

باشه از امشب رو به قبله میخوابم

ببین من خوابام واضح نیست

یه صحنه هایی فقط یادم میمونه

دیشب خواب همون شخصیو دیدم که نیت کرده بودم دوسم داره و...

تو واقعیت بهم خیانت کرد یه جورایی

تو خوابم مهمونی بودیم و اونم بود

یادمه زیر چشمی نگاش میکردم و حرص میخوردم که اره حتما با کسی دوسته

تو خواب عمم اومد تو اتاق باهام شروع کرد حرف زدن

در مورد اون شخص حرف میزدیم

گفتم اره فکر کنم فلانی پی دوست دخترشه عمم گفت واسه بوسیدن و خوش گذرونی باهاشونه و .....

یه همچین چیزی یادمه فقط از خوابم

اونم نه واضح

اصلا حرفایی که زدیم واضح یادم نیست

بیشتر تصاویر یادمه تا حرفا....

به نظرت این تعبیری داره؟

اینم بگم من از خواب یکی دوبار بیدار شدم بعد این خوابو دیدم و اینکه قبلش داشتم خواب مهران مدیریو میدیدم و دزدی و....😶😶😶😶😶شب سوم یا چهارمم بود

2740
مرسی عزیزم باشه از امشب رو به قبله میخوابم ببین من خوابام واضح نیست یه صحنه هایی فقط یادم میمونه ...

والا چه عرض کنم 

خب نیتت همون آقا بوده و در مورد خیانتش به احتمال زیاد همین تعبیرش باشه مثل این خوابی که دیدی تصور نکردی؟؟؟

بیدار شدن از خواب هم فکر نکنم مشکلی داشته باشه چون خودمم اینجوریه.     به نظرم یا همین تعبیرشو قبول کن یا یه چند روزی دست نگهدار به آرامش برسی بعد دوباره شروع کن

والا چه عرض کنم  خب نیتت همون آقا بوده و در مورد خیانتش به احتمال زیاد همین تعبیرش باشه مثل ای ...

نیتم این بود دوسم داره و....که تو خواب گفتن بهم واسه چیزای دیگه با اوناست

این چه معنی ای میده؟

و اینکه من تو واقعیتم تصویر سازی زیاد میکنم از خیانتش و ترسام و...همشون تو خوابمم بود

نیتم این بود دوسم داره و....که تو خواب گفتن بهم واسه چیزای دیگه با اوناست این چه معنی ای میده؟

خب پس تعبیر احتمال زیاد همینه

خب یعنی چه تعبیری کنم من نمیفهمم😶الان باید تعبیر کنم دوسم داره ولی واسه نیاز با بقیست؟؟؟

اگه این خوابتو قبول داری و همینو میپذیری آره ولی بعداً دوباره امتحان کنید 

باشه عزیزم باید چند روز بگذره بعد امتحان کنم؟نمیشه از امشب دوباره شروع کنم؟🥲 ببخشیدا انقدر اذیتت ...

این چه حرفیه از همین امشب هم میشه من بخاطر خودت گفتم که گفتی خوابای آشفته هم مبینی

2706