2726
عنوان

دیدن مقصود در خواب

35828 بازدید | 102 پست

چنانچه قصد داریدموضوعی را در خواب ببینید هنگام خواب:

10 بار قل هو الله ( سوره توحید )

12 بار تسبيحات اربعه

15 بار صلوات

7بار ناد علي را مي خوانيم

تا در خواب به آنچه که نیت داشته ایم پی می بریم و آگاه میشویم…

اگر میخواهی در باره ی موضوعی تو خواب اطلاع پیدا کنی ٬

هنگام خواب زیر ران خود آئینه ای بگذار و به پهلو بخواب

و هفتاد بار سوره ی اخلاص را بخوان در حالتی که بر پهلو دراز کشیده باشی

بعد بخواب ٬ بدرستی که می بینی آنچه را خواهی .

هر کس میخواهد مطلبش را در خواب ببیند: سوره های شمس و ضحی و تین و قدر و کافرون و آیه ی «قُلْ إِنَّمَا أَنَا بَشَرٌ مِّثْلُکُمْ یُوحَى إِلَیَّ أَنَّمَا إِلَهُکُمْ إِلَهٌ وَاحِدٌ فَمَن کَانَ یَرْجُو لِقَاء رَبِّهِ فَلْیَعْمَلْ عَمَلًا صَالِحًا وَلَا یُشْرِکْ بِعِبَادَهِ رَبِّهِ أَحَدًا»

را هر کدام سه بار بخواند و سپس هفت بار صلوات بفرستد و سه بار بگوید:« بسم الله المَلِکُ القُدُّوس» و بعد سه بار بگوید : بسم الله الرحمن الرحیم و با جامه ی پاک و با طهارت رو به قبله بخوابد و بگوید:« أرِنی فی مَنامی ما سَئَلتُکَ بحق الله لا اله الا هو الحی القَیُّوم لا تأخذُهُ سنهُ و لا نَومُ» ان شاالله به مقصود خود می رسد.

دعایی دیگر

دعایی دیگر به این دستور است که برای دیدن مطلب در خواب باید که ذر شب چهاردهم ماه قمری با طهارت کامل این آیه را بر کف دست خود نوشته و زیر سرش قرار دهد و رو به قبله بخوابد به مطلوبش می رسد انشاء الله و آیه این است:

وَکَذَلِکَ نُرِی إِبْرَاهِیمَ مَلَکُوتَ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضِ وَلِیَکُونَ مِنَ الْمُوقِنِینَ

همچنین برای دیدن مطلوب در خواب دعایی دیگر به این دستور که هفت بار بر دست راست خود بخواند: « یا أخی أخفِربی »

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اينا خيلى زياده كدومش بهتره؟ شما امتحان كردين؟

من خودم تو تاپیک قبلیم گفتم رو امتحان کردم

2728

4: جهت رؤیت عجایب در خواب :

اگر کسی بخواهد در خواب عجایبی از عالم آفرینش ببیند ویا حاجتی دارد که می خواهد در خواب به او نشان بدهند ،هنگامی که می خواهد به بستر رود ابتدا سوره زلزال را 7مرتبه خوانده وسپس این دعا را بخواند ( یا مَلئکَةُ رَبِّی بِحَقِّ هَذِهِ السُّورَةِ وَ مَن اَنْزَلَهَا وَمَن نُزِلَتْ عَلَیْهِ وَبِحَقِّ اَسْمَاءِ الله عَلَیْکُم وَ ایَاتَهَ التَّامَّهِ کُلَّها اِلاّ ما اَخْبَرْ تُمُونِی فِی لَیْلَتِی هَذِه) مطلب خود را در نظر آورد ویا به زبان جاری کند وبگوید که انشاءالله آن را در خواب خواهد دید ( این عمل را باید شب دوشنبه ویا پنجشنبه وبا طهارت انجام دهد.)

هر کس میخواهد مطلبش را در خواب ببیند:   سوره های شمس و ضحی و تین و قدر و کافرون و آیه ی «قُلْ إ ...

این آیینه باید زیرهمون رانی باشه ک روش میخوابیم ینی مثلا اگ سمت راست میزاریم آیینه همون سمتیم بخوابیم؟؟؟؟

این آیینه باید زیرهمون رانی باشه ک روش میخوابیم ینی مثلا اگ سمت راست میزاریم آیینه همون سمتیم بخوابی ...

من خودم اینو انجام دادم

اینه نداره

این آیینه باید زیرهمون رانی باشه ک روش میخوابیم ینی مثلا اگ سمت راست میزاریم آیینه همون سمتیم بخوابی ...

وای ببخشید

من سوره های لیل و شمس و تین و توحید و ناس و فلق رو انجام دادم

سلام، ببخشین شب اول خواب دیدین؟

اره

ولی دوستم چهارم مال اون دقیق تر بود تعبیرش

2706