2737
2739
عنوان

فک نمیکردم انقد سخت باشه

552 بازدید | 33 پست

دیروز شوهرم رفت آموزشی گوشی هم که نداره گفت شاید هفته اول نتونم زنگ بزنم من خیلی بهش وابسته ام

الان حالم خیلی بده🙁 تنهایی هیچی حالمو خوب نمیکنه همه کارامونو تفریحامون باهم بود

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن

عزیزم ایشاالله هردو سالم باشید بهت حق میدم منم شوهرم کار براش پیش اومد ی هفته نبود کلا ده ساعت تو کل هفته نخوابیدم مث دیوونه ها شدم ولی خب اینم بخشی از زندگیه میگذره خودتو با خانواده و دوستات با بیرون رفتن سرگرم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم ایشاالله هردو سالم باشید بهت حق میدم منم شوهرم کار براش پیش اومد ی هفته نبود کلا ده ساعت تو کل ...

مرسی عزیزم همچنین

منم دیشب خسته بودم خوابیدم ولی ساعت ۴ پاشدم دیگه خوابم نبرد به قول شما مث دیوونه ها شدم

2738
حالا با اون لباس نه . قبلش عکس نگرفتی ازش ؟؟؟

چرا بابا عکس زیاد داریم

البته میدونم پادگانی که رفته جای خوبیه ها نگرانش نیستم فقط دلتنگم

چرا بابا عکس زیاد داریم البته میدونم پادگانی که رفته جای خوبیه ها نگرانش نیستم فقط دلتنگم

خوب خداروشکر 

دلنتگی خیلی درد بدیه کاریشم نمیشه کرد 

خودتو سرگرم کن تا زود بگذره و بر گرده👌👌👌👌💜❤🧡💚💙

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
خوب خداروشکر  دلنتگی خیلی درد بدیه کاریشم نمیشه کرد  خودتو سرگرم کن تا زود بگذره و بر گر ...

آره الان واقعا کاریش نمیشه کرد

مرسی گلم💙

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

فدات منم مثل توام ولی با ی نینی تو شکمم ک ی ماهشه

منم شوهرم کارش خیلی دوره ن میزارن بزنگه درست ن بیاد

الان بعد ۱۶ روز امروز بخاطر تعطیلات میاد ۳ روز میمونه بعد میره تا ۴۵ روز😕😕😕

برا منم خیلییییی سخته

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
2706