2733
2734
عنوان

علاعم اولیه باردارییی

290 بازدید | 21 پست

دوستان من امروز ۵ روزه که تاخیر داشته پریودم

روز دوم پریود بیبی چک زدم منفی شد

و از چن روز قبل موعد ترشحات سفید داشتم و هنوزم دارم ک خیلی زیاده... و امروز کمر درد شدید ده

ارم و گاهی پهلو راستم تیر میکشه و پاهام درد میکنه... و نزدیک یه هفته س به شدت نفخ دارم...

ب نظرتون با اون بیبی چک منفی امیدی هس

خداجون شکرت واس تو دلیم💓 صدهزار بار شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
احتمالش هست..شایدلقاح دیرانجام شده زودبوده برای بی بی چک مجدد تکرارش کن چندروزدیگه

انشالله که بشه این ماه. عزیزم برا نینیت صلدات فرستادم

خداجون شکرت واس تو دلیم💓 صدهزار بار شکر
انشالله عزیزم چه علاعمی داری چن روز عقب انداختی

منم ۵ روز عقب انداختم این ماه لتروزولم خورده بودم ترشحات دارم کمر درد تخمدون سمت چپمم درد میکنه نوک سینه هامم حساس شده منم روز دوم بی بی زدم منفی بود حالا فردا صبحم میخوام بزنم البته من ماه پیشم کیست داشتم عقب انداختم ایشالله که کیست نیست و حامله ام

دوستان میشه از علاعن اولیتون بگین چه علاعمی داشتین

من سه روزپیش بی بی چکم مثبت شدخداروشکر..هفت روزازموعدم گذشته بود..یکی دوهفته بودزیردلم دردمیکرد..احساس دردپریودی داشتم اماخبری ازپریودنبود..احساس خیسی میکردم توی لباس زیرم میرفتم دستشویی میگفتم شایدپریودشدم میدیدم کلی ترشح اومده وحتی زردرنگ بودش یباردیگم زیاداومدولی سفیدبودش..سینه هام حساس شده بودنوک سینه هام دردمیکرد

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆
2706