2737
2734

درباره خون ریزی بعد زایمان. من37روزه زایمان کردم و هنوز خونریزی دارم تقریبا دوهفته پیش خونریزی کم شده بود و از پد روزانه استفاده میکردم ولی دوباره الان یه هفته است که خون ریزی زیاد دارم به نظرتون تا چهل روز این خونریزی قطع میشه؟؟ یا نه .شما چطور بودین؟؟ممنون میشم کمک کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مال منم دو ماه بود هی کم و زیاد میشد الانم پریودیم بعد شش ماه منظم نشده

یعنی سالمم نگران نباشم همش فکر میکنم شاید مشکلی دارم که خونریزیم دوباره زیاد شده

ببخشيد كه ميپرسم از توالت ايراني استفاده ميكني؟

من خونه خودم بودم توالت فرنگي بود بعد دوهفته خونريزيم خيلييي كم شد بعد رفتم خونه مامانم اونجا ايراني بود دوباره شروع شد و بعد يه ماه قطع شد

2738
یعنی سالمم نگران نباشم همش فکر میکنم شاید مشکلی دارم که خونریزیم دوباره زیاد شده

خب من البته بعد چهل روز رفتم پیش دکترم اون گفت مشکلی نیس شمام یه سر برو

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
ببخشيد كه ميپرسم از توالت ايراني استفاده ميكني؟ من خونه خودم بودم توالت فرنگي بود بعد دوهفته خونريز ...

آره عزیزم ایرانی استفاده میکنم.اخه فرنگی ندارم حموم هم بزرگ نیست اون قدر که بتونم بزارم