2737
2734
عنوان

یه لحظه لطفا

98 بازدید | 17 پست

من الان تاپیکم زدم که ازتون یه سوال بپرسم همسرم برا خوراکی گرفته بود مونده بود تو ماشین ماشین جلو در بود بعد با مادرشینا میخواستن  برن جایی من چادر سر کردم رفتم اونا رو برداشتم بعد شوهرم الان فهمیده قشقرق به پا کرده که به چه حقی رفتی جلو در!!!! 

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁

خب خب 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بهم میگه من اگه یه روز نباشم تو زن ول میشی میشی هرزه هرچی دوس داشته به خودمو خانواده ام گفته مگه چیکار کردم دلم گرفته ابجیا 

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بهم میگه من اگه یه روز نباشم تو زن ول میشی میشی هرزه هرچی دوس داشته به خودمو خانواده ام گفته مگه چیک ...

ب نظرم تا ازدواج نکردی و نرفتی زیر یه سقف ب انتخابت فکر کن 

شاید تاریخچه ای داره از رفتارهات ... مثلا چادر سر میکنی ولی لاش را باز میذاری ...

اگه چنین تاریخچه ای نداری ،شوهرت دچار بیماری وحشتناکیه ..به نظرم جدی بگیرش.. شکاک بودن و بی اعتماد بودن تا این حد واقعت واویلاس

2738

نه بخدا جلو چادرم بسته بود برداشتم اگه مامان میدید زشت میشد تیکه مینداخت بهم

از اول راضی نبودم ولی مامانم خواهرم برادرم فک و فامیل نزاشتم هی گفتن خوبه آخر مامانم انقد اصرار کرد قبول کردم ۳ ماهه از عروسی گذشته متنفرم از همه

دیگه کم کم دارم به خودکشی فکر میکنم گوشی مو شماره هام و چک میکنه خسته ام چیکار کنم 

2706