2737
2734
عنوان

اختلاف طبقاتی

684 بازدید | 20 پست

کیا اختلاف طبقاتی با خانواده خواهر یا برادرشون دارن؟ ( تحصیلات، شغل، وضعیت مالی، فرهنگی و...) این مسئله باعث اختلاف بینتون شده یا راحت با هم رابطه دارید؟

میشه 

من مجردم 

برادرم از من کوچکتره 

ومتاهل خانمش هر موقع میاد خونه میاد اتاق جهاز منو میبینه ناراحت میشه و دعوا راه میندازه تازه ازداوج ردن حدود یه سال. خیلی هم بی چشم روست به من میگه تواگه ازدواج نکنی خوب میشه میام جهازت ور میبرم استفاده میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خواهرم ماهی ۴0 تا ۵0 میلیون حقوقشه خودم ۲میلیون اونم نهایتا راستش مجرد بودیم مثل یک روح تو یه بدن بودیم اما الاااان😖

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2728
2738

با برادر کوچکم در یک سطحیم . برادر بزرگم کلا دست به خاک میزنه طلا میشه رابطه هامون عادیه مشکلی نداریم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
چه زشت و مسخره.  

اره همیشه به من میگه توحسودی 

حسودی منو داداشت میکشی که ماباهم ازدواج کردمی خیلی بی منطق من هیچ وقت جوابش نمیدم فقط یه بار جوابش رو دادم 

بهش گفتم چرا من باید حسودی تو ر وبکشم گفت چون توخونه موندی مجردی 

گفتم باشه خودت چی داری ؟ 

من تحصیلات عالیه دارم تونداری .کارمندم نیستی . ار تو خوشگلترم . 

پولدارترم . همه جور سمر توچی داری ؟ چرا جز داداش من . بهش گفت معنی حرفت میفهمی 

شغلشون چی هست؟

مدیر مالی بعد توی بورس هم سرمایه گذاری میکنه خونه هم ۳تا داره

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2706