2733
2739
عنوان

کی شوهرش اختلال روانی داره؟

5700 بازدید | 66 پست

بچه ها من شش ساله ازدواج کردم شوهرم خیلی بهم گیر میده دارم افسردگی میگیرم از دستش تا الان فک میکردم مال اخلاقشه ولی از وقتی که تو نی نی سایت عضو شدم احساس میکنم شوهرم علایم پارانویید داره

زندگیمو بیمه حضرت عباس(ع) کردم...خدایا راضیم به رضای تو من بنده خوبی نیستم اما تو بهترینی پس کمکم کن خداجونم نذار اون چیزایی که بهم دادی از دست بدم هر چی صلاحمه خودت جلو راهم بذار

شوهر منم خيلي بيشعور و اشغال و پست فطرت و نفرت انگيزهههههههههه

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه دل پری رگباری بستیاااا 

اره خيلي دلم پره.....🥺😭

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2740
برو تاپیک های منو بخون شوهر اولم داشت 

میشه بگی بعضی علایمشو من دو سال پیش مشاوره رفتم اون موقع مشاور چیزی بهم نگفت ...تا وقتی اوضاع ارومه که بهش بگم چشم و حرف حرف اون باشه

زندگیمو بیمه حضرت عباس(ع) کردم...خدایا راضیم به رضای تو من بنده خوبی نیستم اما تو بهترینی پس کمکم کن خداجونم نذار اون چیزایی که بهم دادی از دست بدم هر چی صلاحمه خودت جلو راهم بذار
شوهر منم خيلي بيشعور و اشغال و پست فطرت و نفرت انگيزهههههههههه

چجوریه مگه؟

برو تاپیک های منو بخون شوهر اولم داشت 

از کجا فهمیدین؟

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰
2706