2733
2739
عنوان

میشه راهنماییم کنید

82 بازدید | 14 پست

مادرشوهرم ازدواج کرده وقتی شوهرم۶_۷سالش بود(پدرشوهرم فوت شده)شوهرم تک فرزنده ،یه خونه نوسازداخل روستادارن که به اسم مادرشوهرمه (دراصل واسه پدرشوهرم بوده ولی چون فوت شدسندش زدن به اسم مادرشوهرم)مادرشوهرم الان ۲تابچه داره وحقوق پدرشوهرمومیگیره وباامتیازات پدرشوهرم میخوادیه خونه توشهرمون بخره ومیگه اون خونه روستاهم مال خودم وبچه هامه(بچه های اون یکی شوهرش)یه شب باشوهرم بحثشون شدسرخونه روستامن چندتاتیکه وسیله اضافی داشتم توخونه جاشون نبودخونمون کوچیکه برم اونجا گذاشتم مادرشوهرم گفت چراوسایلتون میارین اینجا شوهرم گفت مگه فقط خونه توئه گفت آره خوشم نمیادوسایلتون بیارین اینجا شوهرم گفت اینجاخونمه وهرکاری دلم بخواد میکنم خلاصه پای منم کشیدن وسط بحث و گفت همه چی زیرسرتوئه وتقصیرتوئه وهزارتاحرف بارم کردمنم گفتم خونه حق بچه هامه مال پدربزرگشونه توبروشوهرت واسه بچه هات خونه بخره خلاصه دعواشدت گرفت وخیلی به خانواده توهین کردوبه من گفت توهیچی بارت نیست چرا اومدی توزندگی پسرم اخرسرمن حالم بدشدوبعدازکلی گریه بیهوش شدم وساعت۲شب شوهرم رفت خونه همسایه هاکه بیان کمک چندنفراومدن ولی فایده نداشت شوهرم زنگ زد اورژانس ولی فاصله روستازیادبودتامیرسیدن دیگه کارتموم بودیه نفرازاهالی روستاکه کاربلدبوداومده بودومنونجات داده بود خلاصه مافرداش برگشتیم خونه خودمون وهفته بعدش هم شوهرم فرستادم همه وسایل آوردوبامادرشوهرم قطع ارتباط کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرتون من چیکارکنم؟حق دارم دیگه با مادرشوهرم قطع رابطه کنم(قبلاهم بارهازجرم دادوحرف نادرست بهم زد)من پدرموازدست دادم ومادرمم سنش بالاست واونشب دعوا مادرمم بود ولی هیچی نگفت شوهرم میگفت وقتی حالت بدشدفقط جیغ میزدوگریه میکردبچه هامم گریه میکردن فکرشوکه میکنم بغضم میگیره واسه مادرم وبچه هام

2731

چجوری پدر فوت میکنه خونه میرسه ب زنش؟!!!! مگر اینکه قبلش زده باشه ب اسمش دیگه... 

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 
2740
شوهرم اون موقع کوچیک بودوسنش نمیرسیدبرای ثبت سند

اهااا

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 
منظور؟؟

خیلی به آدم کمک می‌کنه بیهوشی به موقع اونم موقع دعوا و اینکه وسط دعوای زن شوهری

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت
2706