2733
2739
عنوان

کرم پودر خوب بهم معرفی کنید

183 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها یه کرم پودر خوب بهم معرفی کنید که سبک باشه و پوشش دهیشم خوب باشه قیمتشم تا صد یا صد و پنجا به نظرتون چی خوبه ؟

قبلا فلورمار گرفتم یه سری خیلی بود اوریفلیم هم داشتم خیلی بد بود

زندگیمو بیمه حضرت عباس(ع) کردم...خدایا راضیم به رضای تو من بنده خوبی نیستم اما تو بهترینی پس کمکم کن خداجونم نذار اون چیزایی که بهم دادی از دست بدم هر چی صلاحمه خودت جلو راهم بذار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گریماس عالی 

مدل خاصی داره ؟ جدیدا خریدی قیمتشو میدونی؟

زندگیمو بیمه حضرت عباس(ع) کردم...خدایا راضیم به رضای تو من بنده خوبی نیستم اما تو بهترینی پس کمکم کن خداجونم نذار اون چیزایی که بهم دادی از دست بدم هر چی صلاحمه خودت جلو راهم بذار
2728
2740
ویولت من دارم عالیه خریدم۴۰

مرسی دوستم

جنس پوستت چربه یا خشکه؟ 

اگه خشکه هلثی میکس بورژوآ یا جویل

اگه چربه لورآل یا ایرمت بورژوآ

زیر کرم پودرات حتما مرطوب کننده مناسب پوستت رو بزن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
کنویس

ممنونم عزیزم قیمتشم میدونی؟

جنس پوستت چربه یا خشکه؟  اگه خشکه هلثی میکس بورژوآ یا جویل اگه چربه لورآل یا ایرمت بورژوآ زی ...

من پوستم مختلطه 

2706