2733
2739
عنوان

نمی‌دونم اون2روز و تو بغل کی بوده !!

1561 بازدید | 67 پست

سلام دوستان.....

شوهرم بهم خیلی نامردی کرده تا الان خیلی زیر آبی رفته خیلی بچه ننه وپسربچس, خیلییی از چشمم افتاده و ازش سرد شدم حس بی‌تفاوتی بهش دارم!...اما اون خیلییی بیشتر از من ابراز علاقه می‌کنه...بگذریم:

ما باهم هفته پیش خیلی خوب و عاشقانه بودیم!

من همون موقع ها یه جراحی کرده بودم و تو دوره نقاهتش بودم ک شوهرم گفت دوس داره بره مسافرت شهرشون...یکی اصرار کرد منم گذاشتم چندروز بره شهرشون پیش خانوادش ک یهو گفت با دوستش می‌ره .....منم قسمش دادم و قول عاشقونه ومردونه ازش گرفتم ک مشروب نخوره حتی جون منم قسم خورد و منم گفتم مدیون منی اگ بخوری و قبول کرد

خلاصه چهارشنبه رفت تا همین یکشنبه.....اینک زنگ نمیرد یه حالی بپرسه ک هیچ(درضمن اصلا انصاف نبود منو با زخم و درد و بخیه تنها بزارن)...حتی یه شب جواب تلفنم نداد.......

برگشت خونه......من باهاش سرسنگینی بودم چون قول داده بود ب وقت دکترم برسه و منو ببره اما نیومد خلاصه گوشیشو چک کردم و دیدم.....

اقا لایک نکنید اه......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

چیییی دیدیییییی

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏
2706