2737
2739
عنوان

آزمایش غربالگری دوم

127 بازدید | 9 پست

سلام خانما من غربالگری اول و انجام دادم خداروشکر هیچ مشکلی نداشتم دیروز رفتم پیش ماما گف آزمایش غربالگری دوم باید هفته ۱۵ تا۱۷انجام شه سونوی آنومالی هفته۱۸تا۲۲،میگف قبل آزمایش باید بری سونو بعد آزمایش بنظر شما سونو لازمه قبل آزمایش؟الان هفته۱۶هستم،نظر شما چیه بنظرتون سونوی قبل این آزمایش لازمه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگ فهمیدی لطفا ب منم بگو

11و12

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

با ماما چکار داری؟

ببین دکترت چی میگه.

من غربتلگری اولم خوب بود دکتر گفت دومی رو فقط ی آزمایششوانجام بده(هفته16)سونوآنومالی هم هفته18

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
اگ فهمیدی لطفا ب منم بگو

بین هفته ۱۱ تا ۱۴ باید انجام بشه، تو نت خوندم الان

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2738