2737
2734
عنوان

کسی نمی دونه چطوری از اینده باخبر شیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1231 بازدید | 92 پست
در ضمن استارتر فقط ۱۶ سالشه و اگر تونستی تو تاپیک ریاضیاتش یا تو انتخاب رشتش کمکش کن نه اینحا پیرهن ...

اتفاقا من قبولم اینو از نظر شما خرافات بهم گفته مشکل داری برو بیرون من پدرو مادرم راضین مثل شما هم بی اعتقاد نیستن

مادرت تو خونست و ای کاش یکمی متوجه شما بود که اینجوری دچار توهم نشی.

مادر من مث شما نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا من قبولم اینو از نظر شما خرافات بهم گفته مشکل داری برو بیرون من پدرو مادرم راضین مثل شما هم ب ...

اعتقاد یعنی کتاب قرآن رو بکنی کتاب فال بعد بگی از آینده خبر دارم. برو از دو تا آدم حسابی و کارشناس  بپرس تفهیمت کنن... کسی که بهت میگه به به درست میگی نمیفهمه

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2728
این ی. رازیه . ما ازش بیخبریم.خیلی برام جالب و رمزالوده.الله اعلم

این حرف من نیست از سایت معتبر برداشتم؛

(اگر 10 درصد یا کمتر از آنها هم گاهی اوقات اتفاقات را درست بگویند این افراد کسانی هستند که با شیاطین و جنیان در ارتباطند و خصوصیات شیطان مانند انسان نیست. شیطان می‌تواند در ساعات مختلف در مکان‌های مختلف حضور داشته باشد و از مسائلی که اتفاق افتاده خبر دهد.)

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
اعتقاد یعنی کتاب قرآن رو بکنی کتاب فال بعد بگی از آینده خبر دارم. برو از دو تا آدم حسابی و کارشناس & ...

تو و خدا ول کن اعتقاد نداری اینجا چکار داری

دختر جان من اعتقاد کامل دارم ولی معتقد به آینده بینی تو نیستم ، همین

عزیزم من که نگفتم علم اینده بینی دارم تو رو خدا چرا حرف زبون ادم میزاری؟

من گفتم که با چند سوره قران میتونی مقصودت رو توی خواب ببینی امتحان شده هم هست من کی گفتم اینده نگرم؟

2738
دختر جان من اعتقاد کامل دارم ولی معتقد به آینده بینی تو نیستم ، همین

ببین عزیزم اصلا اگه اینده بین بودم که اصلا تاپیک نمی زدم بیان کمک اینده رو تشخیص بدم

اینجا...

اره از اینده م خبر دارم ولی نگفتم که خودم علم غیب دارم با همون سوره ها مقصودم رو فهمیدم

اینجا...

با همون سوره ها خواب دیدم دوستام هم همین طور برای اونا واقعی هم شد 

کردی منو ساحر

2706